Книги » Новинки » Коханець леді Чаттерлей
Коханець леді Чаттерлей

Книга Коханець леді Чаттерлей скачать fb2

Назва: Коханець леді Чаттерлей
ISBN: 978-617-6793-59-5
Мова: Українська
Кількість сторінок: 560
Рік видання: 2023
Формат: Паперова книга
18

Книга Коханець леді Чаттерлей fb2

Короткий зміст книги Коханець леді Чаттерлей - Девід Герберт Лоуренс

«Коханець леді Чаттерлей» — це сплав белетристики та філософії, у центрі якого жіноча чуттєвість. Роман, у якому еротика і сексуальність існують на рівні з чудово прописаними психологічними нюансами та аналізом того часу. У своїх ілюстраціях до книжки творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів) поєднала відвертість, сміливість, стиль та психологію. Це оформлення не лише передає дух роману, а й осучаснює його, даючи нову площину для прочитання.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Коханець леді Чаттерлей» Девід Герберт Лоуренс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Коханець леді Чаттерлей» Девід Герберт Лоуренс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Коханець леді Чаттерлей - Девід Герберт Лоуренс
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам