Книги » Новинки » Мій конспект. Англійська мова. 7 клас
Мій конспект. Англійська мова. 7 клас

Книга Мій конспект. Англійська мова. 7 клас Тамара Кіктенко скачать fb2

Назва: Електронна книга Мій конспект. Англійська мова. 7 клас
ISBN: 9786170040671
Мова: Українська
Видавництво: Основа
Кількість сторінок: 144
Рік видання: 2022
Формат: Електронна

Книга Мій конспект. Англійська мова. 7 клас fb2

Короткий зміст книги Мій конспект. Англійська мова. 7 клас - Тамара Кіктенко

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків англійської мови у 7-му класі (7-й рік навчання). Розподіл годин та тематика уроків відповідають змісту підручника О. Д. Карп’юк (2-ге вид., перероб., 2020).
Усі конспекти розміщено на окремих аркушах. Узявши за основу матеріали посібника, вчитель може створити власні розробки уроків.
Особливу увагу приділено розвиваючій діяльності та формуванню ключових і предметних компетенцій.
Посібник містить:

  • календарне планування;

  • конспекти уроків, тематичного контролю;

  • завдання, підібрані з урахуванням компетентнісного підходу;

  • місце для нотаток вчителя для створення авторського уроку;

  • завдання для роботи у парах та групах.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мій конспект. Англійська мова. 7 клас» Тамара Кіктенко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мій конспект. Англійська мова. 7 клас» Тамара Кіктенко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Мій конспект. Англійська мова. 7 клас - Тамара Кіктенко
Кирило
Кирило
13 декабря 2024 23:11
Книга "Мій конспект. Англійська мова. 7 клас" Тамари Кіктенко є чудовим ресурсом для учнів, оскільки містить зрозумілі пояснення граматики та корисні вправи для практики. Матеріал поданий у зручному форматі, що полегшує навчання і засвоєння нових тем. Рекомендую всім, хто прагне покращити свої знання англійської мови!
Богдан
Богдан
14 февраля 2025 13:44
Чудовий посібник для вивчення англійської мови! Дуже корисний.
Правовласникам