Книги » Новинки » Безумный спецназ
Безумный спецназ

Книга Безумный спецназ скачать fb2

Автор: Ронсон, Джон
Назва: Безумный спецназ
ISBN: 978-966-370-798-3
Кількість сторінок: 282
Рік видання: 2023
Формат: Паперова книга

Книга Безумный спецназ fb2

Короткий зміст книги Безумный спецназ - Ронсон, Джон

1979 год. В армии США формируется новое секретное подразделение. Состоящим в нем военнослужащим предстоит забыть не только обо всех традиционных способах ведения боевых действий, но даже о законах физики.



Солдаты, умеющие по приказу становиться невидимыми, проходить сквозь стены и даже — самое невероятное — убивать животных взглядом. Это не шутка и не вымысел, а реальная история таинственного первого земного батальона, о котором до сих пор ходит множество слухов и легенд


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Безумный спецназ» Ронсон, Джон та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Безумный спецназ» Ронсон, Джон: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Безумный спецназ - Ронсон, Джон
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам