Книги » Новинки » Війна на морі. Україна, лютий-липень 2022
Війна на морі. Україна, лютий-липень 2022

Книга Війна на морі. Україна, лютий-липень 2022 скачать fb2

Назва: Війна на морі. Україна, лютий-липень 2022
ISBN: ВНМ-2022-96
Мова: Українська
Кількість сторінок: 96
Рік видання: 2022
Формат: Паперова книга

Книга Війна на морі. Україна, лютий-липень 2022 fb2

Короткий зміст книги Війна на морі. Україна, лютий-липень 2022 - Михайло Жирохов

Хоча війна на морі в історії російсько-української війни займає дуже скромне місце, тем не менш слід відзначити, що і на цьому напрямку наші військові змогли отримати відразу декілька реальних та медійних перемог. Це і потоплення флагману Чорноморського флоту РФ ракетного крейсера «Москва», і звільнення острова Зміїний. Про все це – у новій роботі військового історика Михайла Жирохова.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Війна на морі. Україна, лютий-липень 2022» Михайло Жирохов та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Війна на морі. Україна, лютий-липень 2022» Михайло Жирохов: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Війна на морі. Україна, лютий-липень 2022 - Михайло Жирохов
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам