Книги » Новинки » Війна 2022
Війна 2022

Книга Війна 2022 скачать fb2

Назва: Війна 2022
ISBN: 978-966-4480-66-3
Мова: Українська
Кількість сторінок: 440
Рік видання: 2022
Формат: Паперова книга

Книга Війна 2022 fb2

Короткий зміст книги Війна 2022 - Колектив авторів

24 лютого відбувся черговий акт російської агресії — повномасштабне вторг­нення, що змінило життя не тільки України, а й усього світу. Війна принесла українцям багато горя, жаху, непоправних втрат, проте на тлі страшних випробувань укріпилися жага Перемоги та віра в неї. Нова воєнна реальність породила феномен нової літератури, що є не тільки рефлексією на ті чи інші події, а передусім реалістичним змалюванням боротьби українців за свій дім, землю, незалежність.



В антології «Війна 2022», яку впорядкував Володимир Рафєєнко, зібрано фрагменти щоденників, есеї та вірші сучасних українських письменників.



Видання підготовлено у партнерстві з Українським ПЕН.



Меценат проєкту — Центр діалогу імені Юліуша Мєрошевського.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Війна 2022» Колектив авторів та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Війна 2022» Колектив авторів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Війна 2022 - Колектив авторів
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам