Книги » Новинки » Холодне серце. Книга 1
Холодне серце. Книга 1

Книга Холодне серце. Книга 1 скачать fb2

Назва: 1
ISBN: 978-617-15-1429-4
Мова: Українська
Оригінальна назва: Cold Hearted
Кількість сторінок: 256
Рік видання: 2025
18

Книга Холодне серце. Книга 1 fb2

Короткий зміст книги Холодне серце. Книга 1 - Лея Стоун, Джулі Холл

Ціна порятунку мого королівства - чиєсь життя

Магія світу Фейрі слабне. Тож щоб підсилити її, кожні сто років у день літнього сонцестояння принцеса-спадкоємиця трону має пройти крізь дзеркальний портал і повернутися із серцем одного з лордів Етеріуму. Цього разу світ від загибелі судилося рятувати Дон Амброуз.

Проте все одразу пішло шкереберть. Переступивши поріг порталу, Дон потрапляє в полон до Зандера Ворріка, королівського охоронця. Тепер вона змушена грати за його правилами. Та межа між добром і злом не така чітка, як здавалося. Зандер має таємницю. Її розгадка загрожує не тільки тим, що принцеса не здобуде серце лорда. А й тим, що втратить власне.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Холодне серце. Книга 1» Лея Стоун, Джулі Холл та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Холодне серце. Книга 1» Лея Стоун, Джулі Холл: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Холодне серце. Книга 1 - Лея Стоун, Джулі Холл
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам