Книги » Новинки » Мадонна (Життя Мадонни)
Мадонна (Життя Мадонни)

Книга Мадонна (Життя Мадонни) скачать fb2

Назва: Мадонна (Життя Мадонни)
ISBN: 978-617-7561-85-8
Мова: Українська
Кількість сторінок: 88
Рік видання: 2019
Формат: Паперова книга

Книга Мадонна (Життя Мадонни) fb2

Короткий зміст книги Мадонна (Життя Мадонни) - Лоренза Тонани

Мінлива, завжди на видноті, фанатично професійна, Мадонна здійснювала карколомні повороти в кар'єрі та узагалі в музичній культурі, чергуючи інтуїцію та тщательно розрахований ризик.



Королева світової поп-музики — головна героїня ілюстрованої книги, в якій простежується біографія зірки через мальовничі образи та уяву. Ця книга перша в серії «Кризь терни до зірок».


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мадонна (Життя Мадонни)» Лоренза Тонани та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мадонна (Життя Мадонни)» Лоренза Тонани: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Мадонна (Життя Мадонни) - Лоренза Тонани
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам