Книги » Новинки » Арія снігу
Арія снігу

Книга Арія снігу скачать fb2

Назва: Арія снігу
ISBN: 9786176145899
Мова: Німецька, Українська
Видавництво: Книги-ХХІ
Оригінальна назва: Schneepart
Кількість сторінок: 216
Рік видання: 2024
від 16 років

Книга Арія снігу fb2

Короткий зміст книги Арія снігу - Пауль Целан

Збірка віршів Пауля Целана Арія снігу (Schneepart), укладена ще самим автором, вийшла у світ через рік після його трагічної загибелі, вона є публікацією зі спадщини. Це найбільш зашифрована поетична книга Целана, яка ставить до своїх читачів особливі вимоги. Її вірші є інтертекстуальним діалогом з актуальними політичними подіями, історичними та культурними феноменами, таємницями універсуму. Тлумачення цих «скалок реальності» водночас ускладнене через граничне ущільнення образної мови поета, отож Арія снігу може вважатися вершиною герметичної творчості Целана.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Арія снігу» Пауль Целан та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Арія снігу» Пауль Целан: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Арія снігу - Пауль Целан
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам