Книги » Новинки » Життя любить тебе. 7 духовних практик для зцілення
Життя любить тебе. 7 духовних практик для зцілення

Книга Життя любить тебе. 7 духовних практик для зцілення Луіза Л. Хей скачать fb2

Назва: Електронна книга Життя любить тебе. 7 духовних практик для зцілення
ISBN: 978-617-12-9762-3
Мова: Українська
Видавництво: Книжковий клуб
Кількість сторінок: 272
Рік видання: 2022
Формат: Електронна

Книга Життя любить тебе. 7 духовних практик для зцілення fb2

Короткий зміст книги Життя любить тебе. 7 духовних практик для зцілення - Луіза Л. Хей

Наважтеся на життя мрії!
Якщо все летить шкереберть і нічого не вдається; коли довкола забагато непорозуміння з людьми та самим собою, а втома переважає бажання рухатися уперед — дозвольте собі спинитися. І почати жити так, як хочеться.
Ця книжка — пошук, що веде кожного з нас у найглибші частини душі, до себе справжнього. Кожен із семи розділів — це сім порад та ключів від дверей, що ведуть до життя мрії. Розділи містять теплі поради, мотивуючі афірмації, аналіз ситуацій та тактики вирішення найскладніших життєвих негараздів. Час дозволити собі любити і відчути любов Усесвіту. Бо любов — мета нашої душі. Ми тут, щоб любити світ. Ми тут, щоб обрати любов, а не страх.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Життя любить тебе. 7 духовних практик для зцілення» Луіза Л. Хей та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Життя любить тебе. 7 духовних практик для зцілення» Луіза Л. Хей: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Життя любить тебе. 7 духовних практик для зцілення - Луіза Л. Хей
Андрій
Андрій
16 августа 2024 18:22
Книга "Життя любить тебе" Луїзи Л. Хей – це надихаючий путівник у світ самозцілення та позитивного мислення. Авторка майстерно поєднує прості, але глибокі духовні практики, які допомагають знайти внутрішній спокій і гармонію. Ця книга стане чудовим доповненням для тих, хто прагне змінити своє життя на краще.
Євген
Євген
17 октября 2024 20:11
Надихаюча книга про зцілення та любов до себе.
Павло
Павло
19 декабря 2024 00:22
Книга "Життя любить тебе" Луїзи Л. Хей – це справжній подарунок для тих, хто хоче змінити своє життя на краще. Авторка ділиться простими та зрозумілими практиками, які допомагають зцілитися як фізично, так і емоційно. Мені дуже сподобалося, як Луіза пише про любов до себе. Вона наголошує, що важливо приймати себе таким, яким ти є, і це дійсно змінює погляд на життя. Кожна з цих семи практик проста в застосуванні, і їх можна виконувати щодня. Книга сповнена позитиву та натхнення. Після прочитання відчуваєш, що готовий діяти і змінювати своє життя. Я б рекомендував цю книгу всім, хто шукає підтримки і хоче знайти гармонію в собі. Вона дійсно допомагає повірити, що життя може бути прекрасним!
Валентин
Валентин
19 февраля 2025 14:55
Книга Луїзи Л. Хей "Життя любить тебе. 7 духовних практик для зцілення" вражає своєю простотою і глибиною. Автор майстерно поєднує практичні поради з глибокими духовними істинами, що надихають на самозцілення і позитивні зміни в житті. Вона є чудовим путівником для тих, хто прагне знайти внутрішній спокій і гармонію.
Правовласникам