Книги » Новинки » Хвостаті історії. Таємне життя Рудика
Хвостаті історії. Таємне життя Рудика

Книга Хвостаті історії. Таємне життя Рудика Таіс Золотковська скачать fb2

Назва: Електронна книга Хвостаті історії. Таємне життя Рудика
ISBN: 978-617-09-7085-5
Мова: Українська
Видавництво: Ранок
Кількість сторінок: 36
Рік видання: 2021
Формат: Електронна

Книга Хвостаті історії. Таємне життя Рудика fb2

Короткий зміст книги Хвостаті історії. Таємне життя Рудика - Таіс Золотковська

Жила собі кішка. Звали її не Маркіза, не Принцеса — просто Рудик. Кішка-бешкетуха завдавала чимало клопоту всій родині. Та чи насправді від неї не було жодної користі? Здається, що улюблена справа Рудика — дрімати на траві під черешнею. Але тільки-но щось трапляється, кішка вже поспішає на допомогу. Справжній супергерой із пухнастою мордочкою та гострими кігтями!
У теплій дотепній історії Таіс Золотковської добро й піклування врешті винагороджуються, а дружба стає найціннішим подарунком. Доповнюють книгу теплі ілюстрації Марії Рудик.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хвостаті історії. Таємне життя Рудика» Таіс Золотковська та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хвостаті історії. Таємне життя Рудика» Таіс Золотковська: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Хвостаті історії. Таємне життя Рудика - Таіс Золотковська
Роман
Роман
18 августа 2024 05:11
"Хвостаті історії. Таємне життя Рудика" Таіс Золотковської - це захоплююча та повчальна книга, яка відкриває читачам світ котячих пригод та емоцій. Легка і дотепна манера письма авторки зворушує і змушує задуматися про відносини між людьми та тваринами. Рекомендую всім, хто любить котів і хоче поринути у їхній чарівний світ!
Ганна
Ганна
19 октября 2024 07:22
Чарівна історія про дружбу та пригоди!
Ганна
Ганна
20 декабря 2024 11:11
Книга "Хвостаті історії. Таємне життя Рудика" Таіс Золотковської – це чудове чтиво для любителів тварин, особливо котів! У книзі розповідається про кумедні та цікаві пригоди кота Рудика, який живе в звичайній родині, але має свої секрети та таємниці. Мені сподобалося, як авторка описує життя Рудика. Він дуже веселий і харизматичний, і з ним завжди трапляються кумедні ситуації. Я сміялася, читаючи про його витівки і як він взаємодіє з іншими тваринами та людьми. Кожна історія в книзі – це маленький шматочок життя, який показує, як кіт бачить світ навколо. Книга написана простим і зрозумілим мовленням, тому її легко читати. Вона сповнена тепла і позитиву. Читаючи, відчуваєш, як важливо цінувати моменти з тими, кого любиш, навіть якщо це просто кіт. Рекомендую цю книгу всім, хто любить тварин і хоче насолодитися легким і веселим читанням!
Ігор
Ігор
21 февраля 2025 05:44
Книга "Хвостаті історії. Таємне життя Рудика" Таіс Золотковської вражає своєю теплотю та чарівністю. Автор майстерно розкриває світ тварин, наповнений пригодами і емоціями, що дозволяє читачеві зануритися в унікальну перспективу. Це чудове чтиво для всіх, хто любить тварин і прагне відчути їхні переживання.
Правовласникам