Книги » Новинки » Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас
Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас

Книга Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас Олександр Гісем, Ольга Гісем скачать fb2

Назва: Електронна книга Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас
ISBN: 978-617-09-5187-8
Мова: Українська
Видавництво: Ранок
Кількість сторінок: 192
Рік видання: 2019
Формат: Електронна

Книга Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас fb2

Короткий зміст книги Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас - Олександр Гісем, Ольга Гісем

Підручник розрахований на учнів із різними здібностями й покликаний забезпечити їх успішне навчання. У підручнику використано розворотний принцип (усі параграфи розміщено на одному-двох розворотах; учні звикають до сталої конфігурації параграфів, що полегшує сприйняття матеріалу). Зміст підручника орієнтує школярів як на засвоєння системи історичних знань, так і на опанування навчальних компетенцій. Усе необхідне для досягнення учнями очікуваних результатів міститься безпосередньо в підручнику.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас» Олександр Гісем, Ольга Гісем та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас» Олександр Гісем, Ольга Гісем: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас - Олександр Гісем, Ольга Гісем
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам