Книги » Новинки » Хитрий лис фарбує ліс. Збірка віршів
Хитрий лис фарбує ліс. Збірка віршів

Книга Хитрий лис фарбує ліс. Збірка віршів Володимир Лучук скачать fb2

Назва: Електронна книга Хитрий лис фарбує ліс. Збірка віршів
ISBN: 978-617-09-5048-2
Мова: Українська
Видавництво: Ранок
Кількість сторінок: 128
Рік видання: 2019
Формат: Електронна

Книга Хитрий лис фарбує ліс. Збірка віршів fb2

Короткий зміст книги Хитрий лис фарбує ліс. Збірка віршів - Володимир Лучук

Серія «Шкільна бібліотека» ознайомить читачів із цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськими письменниками. Ретельно дібрані твори розширять коло читання молодших школярів.
Кожна збірка стане необхідним доповненням власної бібліотеки сучасного читача. Колоритні ілюстрації до творів сприятимуть розвитку художньо-образного мислення читачів.
До збірки увійшли найкращі вірші, казки, байки, загадки Володимира Лучука, доступні до сприймання дітьми молодшого шкільного віку. Поетичні твори письменника пронизані прагненням розбудити у дітей любов до природи рідного краю, виховати найкращі моральні почуття, навчити бачити прекрасне в навколишньому світі.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хитрий лис фарбує ліс. Збірка віршів» Володимир Лучук та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хитрий лис фарбує ліс. Збірка віршів» Володимир Лучук: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Хитрий лис фарбує ліс. Збірка віршів - Володимир Лучук
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам