Книги » Новинки » Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації
Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації

Книга Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації Стурла Пілскоґ скачать fb2

Назва: Електронна книга Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації
ISBN: 9786171291720
Мова: Українська
Видавництво: Книжковий клуб
Оригінальна назва: Penis: En handbok. Myter Og Sannheter
Рік видання: 2021
Формат: Електронна

Книга Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації fb2

Короткий зміст книги Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації - Стурла Пілскоґ

Чоловічий статевий орган — це позачасове джерело задоволення, сорому і дискусій. І хоча погляди на пеніс змінювалися від епохи до епохи та від культури до культури, первинна функція органу залишилася незмінною впродовж тридцяти тисяч років. І здається, орган, який був предметом такої уваги, вже не приховує жодних таємниць і не дивує. Але це не так.
До цього надважливого елементу чоловічого тіла лишається стільки запитань (і більшість від самих чоловіків). Ідеальний розмір та гонитва за сантиметрами, тортури інквізиції та операції зі збільшення пенісу, потрібна-непотрібна крайня плоть, ерекція та еяколяція; як боротися зі статевими дисфункціями, травматичний досвід, маленькі, але важливі яєчка, де шукати чоловічу точку G, місцезнаходження та таємниці простати — ви будете здивовані тим, що приховує та на що вповні здатен найголовніший символ маскулінності.

  • Ідеал статевого органа в історії — дискусії про розмір

  • Несподіване повстання: неконтрольована ерекція — норма чи збій

  • Тестостерон — джерело вічної молодості?

  • Вередливі горіхи: рання діагностика раку яєчок

  • Сечовий міхур та інші «очисні споруди»


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації» Стурла Пілскоґ та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації» Стурла Пілскоґ: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації - Стурла Пілскоґ
Ольга
Ольга
29 декабря 2024 03:00
"Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації" Стурла Пілскоґ — це провокаційне і водночас освітнє дослідження, яке спонукає до переосмислення стереотипів та табу, пов'язаних із чоловічою статевою анатомією. Автор майстерно поєднує гумор і науку, що робить книгу цікавою для широкого кола читачів. Це видання стане хорошим доповненням до розмов про секс і тілесність у сучасному суспільстві.
Ольга
Ольга
1 марта 2025 23:33
Оригінально, провокаційно, з гумором. Цікаве чтиво!
Правовласникам