Книги » Новинки » Теорія хмар
Теорія хмар

Книга Теорія хмар Стефан Одеґі скачать fb2

Назва: Електронна книга Теорія хмар
ISBN: 978-617-7654-41-3
Мова: Українська
Видавництво: Видавництво Анетти Антоненко
Оригінальна назва: La theorie des nuages
Кількість сторінок: 256
Рік видання: 2020
Формат: Електронна

Книга Теорія хмар fb2

Короткий зміст книги Теорія хмар - Стефан Одеґі

Роман «Теорія хмар» побачив світ 2005 року й одразу отримав чотири престижних відзнаки, серед яких Prix Maurice-Genevoix 2005 і Prix du Style 2005. Що знайде в ньому читач?
По-перше — нестандартну оповідь. Автор Стефан Одеґі (до речі, викладач історії кіномистецтва) робить літературному твору щеплення кінематографом: усі сюжетні лінії, що вибудовують мереживо теорії хмар, розбито на фрагменти й змонтовано на кшталт фільму. Ми навіть не розуміємо, як потрапляємо в полон авторського стилю: драматичні сцени, зображені у трохи відстороненій і подекуди іронічній манері, вражають сильніше за тисячі знаків оклику.
По-друге — безперечний гуманізм. Начебто випадкові й не завжди реальні історії про дивакуватого науковця, про хлопчика з Хіросіми, про паризьку бібліотекарку й, звичайно, про хмари дивним чином виводять нас на екзистенційні питання, актуальність яких для людства не зменшується з плином часу. Швидше — навпаки. Рід людський «уже не знищити... якщо тільки він сам цього не зробить».

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Теорія хмар» Стефан Одеґі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Теорія хмар» Стефан Одеґі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Теорія хмар - Стефан Одеґі
Роксана
Роксана
31 октября 2024 12:11
"Теорія хмар" Стефана Одеґі — це захоплюючий роман, який вражає своєю оригінальністю та глибиною думки. Автор майстерно переплітає елементи наукової фантастики з філософськими роздумами, змушуючи читача замислитися про природу реальності та наше місце в ній. Книга залишає по собі тривкий відголос у свідомості, відкриваючи нові горизонти для розуміння світу.
Катерина
Катерина
1 января 2025 16:22
Глибока і захоплююча розповідь про сучасні технології.
Лариса
Лариса
5 марта 2025 13:11
Книга "Теорія хмар" Стефана Одеґі – це дуже цікаве чтиво. Автор розповідає про те, як ми сприймаємо світ навколо нас і які думки можуть виникати в нашій голові. Його стиль простий і зрозумілий, тому навіть якщо ти не читав багато філософських книжок, ти легко зможеш зрозуміти основні ідеї. Книга змушує задуматися про свої переживання і емоції. Одеґі використовує образи, які допомагають краще зрозуміти, як ми взаємодіємо з людьми і навколишнім світом. Іноді це дуже повчально, а іноді – просто цікаво. Я б рекомендував цю книгу тим, хто хоче краще зрозуміти себе і свої думки. Вона не лише для тих, хто любить філософію, а й для тих, хто просто хоче вдосконалити своє сприйняття життя. Читання "Теорії хмар" може стати гарним способом провести час і отримати нові ідеї.
Правовласникам