Книги » Новинки » Зірка Мензатюк. Казки
Зірка Мензатюк. Казки

Книга Зірка Мензатюк. Казки Зірка Мензатюк скачать fb2

Назва: Електронна книга Зірка Мензатюк. Казки
ISBN: 978-966-03-8974-8
Мова: Українська
Видавництво: Фоліо
Кількість сторінок: 95
Рік видання: 2020
Формат: Електронна

Книга Зірка Мензатюк. Казки fb2

Короткий зміст книги Зірка Мензатюк. Казки - Зірка Мензатюк

Видання містить пізнавальні та теплі казки сучасної письменниці Зірки Мензатюк. Казочка «Сім нот» у доступній формі знайомить дітей з основами музичної грамоти. Казки про ­Місяць та Новий рік збагатять маленького читача знаннями з природознавства. «Карпатська» казка про рослинку арніку базується на гуцульському фольклорі. До видання також увійшла збірка казок письменниці про українські народні свята «Макове князювання», що впорядкована за календарно-обрядовим принципом та розповідає про традиції нашого народу, його споконвічні цінності. Казочки, що розраховані на самостійне читання наймолодших дітей, доповнені веселими ілюстраціями.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зірка Мензатюк. Казки» Зірка Мензатюк та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зірка Мензатюк. Казки» Зірка Мензатюк: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Зірка Мензатюк. Казки - Зірка Мензатюк
Євгенія
Євгенія
30 августа 2024 13:33
Казки Зірки Мензатюк - це чудовий світ, наповнений магією і добром, що захоплює з перших сторінок. Її стиль виразний і яскравий, а герої вражають своєю глибиною та емоційністю. Ця книга стане справжнім подарунком для дітей та дорослих, які цінують казкові історії з повчальним змістом.
Вадим
Вадим
31 октября 2024 15:22
Чарівні казки, що захоплюють уяву!
Павло
Павло
1 января 2025 19:33
Книга "Казки" Зірки Мензатюк – це справжня знахідка для дітей і дорослих. Авторка вміло поєднала цікаві сюжети з яскравими персонажами, що робить читання дуже приємним. Казки прості, але сповнені мудрості та доброти. Мені сподобалося, як у кожній історії закладено важливі уроки про дружбу, чесність і сміливість. Ілюстрації також дуже гарні і допомагають уявити всі пригоди героїв. Цю книгу легко читати, і вона точно сподобається дітям. Я рекомендую "Казки" Зірки Мензатюк всім, хто любить добрі та повчальні історії!
Сергій
Сергій
5 марта 2025 16:44
Книга "Казки" Зірки Мензатюк вражає своєю простотою та глибиною. Її оповідання наповнені чарівністю і мудрістю, що роблять їх близькими як дітям, так і дорослим. Легка мова та яскраві образи переносять читача у світ фантазії, де кожна казка залишає по собі теплий слід у серці.
Правовласникам