Книги » Новинки » Притулок семи вітрів
Притулок семи вітрів

Книга Притулок семи вітрів Дарина Гнатко скачать fb2

Назва: Електронна книга Притулок семи вітрів
ISBN: 9786171280076
Мова: Українська
Видавництво: Книжковий клуб
Кількість сторінок: 336
Рік видання: 2020
Формат: Електронна

Книга Притулок семи вітрів fb2

Короткий зміст книги Притулок семи вітрів - Дарина Гнатко

Лиха вдача була у пана Яна Давидова. Мав він слабкість до власних кріпачок. Не втаїлося це від дружини його — пані Маришки. Невдовзі кріпачку, що була таємною пристрастю пана, знайшли загризеною панськими псами. Казали, то справа рук пані Маришки. Утім, сама жінка незабаром померла за дивних обставин. Минув час, та нащадкам Давидових немов поробили. Спадкоємця Григорія Яновича не оминула батьківська пристрасть до кріпацького дівоцтва. Палазя стала його забороненим коханням. Проте Григорій одружився з донькою заможного генерала, і безмежно закохана дружина невдовзі дізналася про згубну пристрасть чоловіка...
Невже історія повториться знов? І пекельна жага згубить чуже життя? Чи древній маєток «Притулок семи вітрів», що чув стільки плачів та бачив стільки крові, нарешті діждеться, що його господарі стануть щасливими?

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Притулок семи вітрів» Дарина Гнатко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Притулок семи вітрів» Дарина Гнатко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Притулок семи вітрів - Дарина Гнатко
Валентин
Валентин
31 августа 2024 12:44
«Притулок семи вітрів» Дарини Гнатко вражає глибоким емоційним змістом і майстерним стилем письма. Авторка створює атмосферу, що занурює читача у світ внутрішніх переживань героїв, змушуючи замислитися над складнощами життя і пошуками власного місця в ньому. Ця книга — справжній витвір мистецтва, який залишає по собі тривалий відгук у душі.
Вадим
Вадим
1 ноября 2024 14:33
Вражаюче поєднання магії та реальності! Читайте обов'язково!
Тетяна
Тетяна
2 января 2025 18:44
«Притулок семи вітрів» Дарини Гнатко – це дуже цікава книга. У ній є багато захопливих моментів і яскравих персонажів. Авторка майстерно описує природу та почуття героїв, тож можна легко уявити все, що відбувається. Сюжет тримає в напруженні, і інколи хочеться швидше дізнатися, що буде далі. Книга також торкається тем дружби, любові і сміливості, що робить її ще цікавішою. Мене вразили думки героїв, їхні переживання і вибори. Крім того, легко читати – стиль простий, а діалоги живі. Якщо ти любиш історії про пригоди і пошуки себе, ця книга точно сподобається. Рекомендую всім, хто хоче поринути у світ емоцій та вражень!
Марина
Марина
6 марта 2025 15:55
"Притулок семи вітрів" Дарини Гнатко - це захоплюючий роман, який майстерно поєднує елементи фентезі та драми. Авторка створює яскраві образи героїв та неповторну атмосферу, що затягує з перших сторінок. Читач відчуває магію світу, де кожен вітер має свою історію, а пошук місця під сонцем стає справжньою пригодою.
Правовласникам