Книги » Новинки » Пригоди ельфа Найса
Пригоди ельфа Найса

Книга Пригоди ельфа Найса Лариса Єна скачать fb2

Назва: Електронна книга Пригоди ельфа Найса
ISBN: 978-617-7709-12-0
Мова: Українська
Видавництво: Перун
Кількість сторінок: 72
Рік видання: 2019
Формат: Електронна

Книга Пригоди ельфа Найса fb2

Короткий зміст книги Пригоди ельфа Найса - Лариса Єна

Жахи, чудовиська, справжні і примарні, вони з’являються не просто так. Щось підступне, вороже очікує нагоди наслати страхіть на країну ельфів. Злу можна підкоритися, але його можна й побороти, і для цього не обов’язково бути могутнім богатирем або великим магом.
Завзяття юного Найса та винахідливість мудрого Гнома спроможні здолати що завгодно...

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пригоди ельфа Найса» Лариса Єна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пригоди ельфа Найса» Лариса Єна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Пригоди ельфа Найса - Лариса Єна
Артем
Артем
1 сентября 2024 04:55
"Пригоди ельфа Найса" Лариси Єни — це чарівна історія, яка захоплює з перших сторінок. Автор майстерно поєднує елементи фентезі з глибокими темами дружби та сміливості, створюючи яскравий світ, в якому хочеться залишитися надовго. Чудова книжка для дітей та дорослих, що відкриває двері у світ фантазії та магії!
Валентин
Валентин
2 ноября 2024 06:44
Чарівна казка про дружбу та пригоди!
Софія
Софія
3 января 2025 10:55
Книга "Пригоди ельфа Найса" Лариси Єни — це цікава і захоплююча історія, яка переносить нас у казковий світ. Головний герой, ельф Найс, дуже милий і добрий. Він завжди готовий допомогти друзям і вирішити різні проблеми. Мене порадували різні пригоди, в які потрапляє Найс. У книзі багато яскравих персонажів, кожен з яких має свою неповторну історію. Читати було весело, а деякі моменти навіть викликали усмішку. Стиль написання простий і зрозумілий, тому книгу легко читати. Я рекомендую її не тільки дітям, а й дорослим, адже в ній є щось особливе — дружба, відвага і добро. Загалом, "Пригоди ельфа Найса" — це чудова книга, яка дарує гарний настрій і бажання вірити в дива. Обов'язково прочитайте!
Павло
Павло
7 марта 2025 08:00
«Пригоди ельфа Найса» Лариси Єни — це захоплююча казка, що занурює читача в чарівний світ фантазії та магії. Яскраві персонажі та захоплюючий сюжет роблять цю книгу ідеальною для дітей і дорослих, які прагнуть втекти від буденності. Стиль написання автора сповнений доброти і натхнення, що залишає по собі приємне враження.
Правовласникам