Книги » Новинки » Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол
Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол

Книга Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол Саймон Кричлі скачать fb2

Назва: Електронна книга Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол
ISBN: 978-617-7544-27-1
Мова: Українська
Видавництво: Yakaboo Publishing
Оригінальна назва: What We Think About When We Think About Soccer
Кількість сторінок: 160
Рік видання: 2019
Формат: Електронна

Книга Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол fb2

Короткий зміст книги Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол - Саймон Кричлі

Про що ж ми думаємо, коли замислюємося про футбол? Ця тема охоплює питання пам’яті, історії, географії, суспільства, гендеру, родинної та племінної приналежності, національної ідентичності, психології окремих груп людей і натовпу. Цінності футболу як гри близькі до соціалізму, однак як бізнес у світовому масштабі цей вид спорту пронизаний жадобою, корупцією та автократією.
Філософ Саймон Кричлі аналізує цю вибухову суміш та наголошує на естетиці, ба навіть поетиці футболу. Звісно, як футбольний фанат, Саймон розповідає про світлих і темних героїв футболу: Зідана та Кройфа, Клафа і Реві, Шенклі й Клоппа.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол» Саймон Кричлі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол» Саймон Кричлі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол - Саймон Кричлі
Віталій
Віталій
3 сентября 2024 09:00
Книга Саймона Кричлі "Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол" є захоплюючим дослідженням філософських аспектів цього популярного спорту. Автор майстерно поєднує аналітичний підхід з особистими спостереженнями, що робить текст не лише пізнавальним, а й емоційно насиченим. Це ідеальне читання для тих, хто хоче зрозуміти футбол на глибшому рівні.
Тетяна
Тетяна
4 ноября 2024 10:55
Глибокий аналіз футболу як філософії життя.
Юрій
Юрій
5 января 2025 15:00
Книга "Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол" Саймона Кричлі – це дуже цікаве чтиво для всіх, хто любить футбол. Автор не просто говорить про гру, а розмірковує про те, що футбол означає для людей. Кричлі розглядає, чому ми захоплюємося цим спортом, які емоції він викликає і чому він важливий у нашому житті. Він порівнює футбол з іншими аспектами життя, наприклад, з мистецтвом і філософією. Читати цю книгу легко і цікаво, навіть якщо ти не є великим фанатом футболу. Вона допомагає зрозуміти, що за звичайною грою стоїть багато глибоких думок і почуттів. Рекомендую цю книгу всім, хто хоче подумати про футбол не тільки як про гру, а й як про частину нашої культури і життя.
Віталій
Віталій
9 марта 2025 12:11
Книга Саймона Кричлі "Про що ми думаємо, коли думаємо про футбол" вражає глибоким аналізом не лише гри, але й філософських аспектів, які вона викликає. Автор майстерно поєднує особисті спостереження та культурні рефлексії, змушуючи читача переосмислити своє ставлення до футболу як до мистецтва і соціального феномену. Це не просто книга про спорт, а й про людську природу, пристрасті та ідентичність.
Правовласникам