Книги » Новинки » Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності
Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності

Книга Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності Андреас Каппелер скачать fb2

Назва: Електронна книга Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності
ISBN: 978-617-614-225-6
Мова: Українська
Видавництво: Видавництво 21
Оригінальна назва: Ungleiche Bruder. Russen und Ukrainer: vom Mittelalter bis zur Gegenwart
Кількість сторінок: 320
Рік видання: 2018
Формат: Електронна

Книга Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності fb2

Короткий зміст книги Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності - Андреас Каппелер

Анексія Криму та окупація частини Донбасу спричинила військовий конфлікт між, здавалося б, близькими Україною і Росією, «рівними серед рівних братами». Однак, ще починаючи від XVIII ст., для російсько-українських взаємин характерна асиметричність, яка сягнула апогею в ХІХ ст., коли Росія вважала «малоросів», як називали тоді офіційно українців, частиною «всеросійського» народу й заперечувала наявність у них самобутньої історії. Такий підхід досі зберігся в Росії і доволі поширений на Заході. Андреас Каппелер протиставляє йому перспективу histoire croisée (перехресної історії), яка передбачає вивчення триваліших взаємин, трансферів, контактів і конфліктів між державами, суспільствами, націями й культурами, а також процеси їхнього розходження, дистанціювання та дивергентного розвитку від середньовіччя до сучасності.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності» Андреас Каппелер та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності» Андреас Каппелер: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності - Андреас Каппелер
Олена
Олена
3 сентября 2024 21:33
Книга Андреаса Каппелера "Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності" є вичерпним дослідженням складних історичних відносин між двома народами. Автор майстерно аналізує культурні, політичні та соціальні аспекти, що формували їхню ідентичність і взаємодію. Читачі знайдуть у книзі глибокі роздуми про наслідки цих відносин для сучасності України та Росії.
Валентин
Валентин
4 ноября 2024 23:44
Дослідження, яке розкриває глибину історичних зв'язків.
Віталій
Віталій
6 января 2025 03:33
Книга "Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності" Андреаса Каппелера - це цікавий та пізнавальний погляд на відносини між Україною та Росією. Автор просто і зрозуміло розповідає про історію цих двох народів, їхні зв'язки та конфлікти. Мені сподобалося, що Каппелер не лише подає факти, але й намагається показати, чому між українцями та росіянами існують такі нерівності. Він говорить про культуру, політику та економіку, і це допомагає краще зрозуміти, чому ми маємо те, що маємо сьогодні. Книга написана простою мовою, тому її легко читати. Навіть якщо не дуже добре знаєш історію, можна зрозуміти суть. Це гарний вибір для тих, хто хоче дізнатися більше про наших сусідів і про те, як історія вплинула на наше сьогодення. Загалом, я рекомендую прочитати цю книгу всім, хто цікавиться історією України та Росії. Вона відкриває багато важливих моментів і спонукає задуматися про наше спільне минуле.
Зоряна
Зоряна
10 марта 2025 00:44
Книга «Нерівні брати. Українці та росіяни від середньовіччя до сучасності» Андреаса Каппелера пропонує глибокий аналіз історичних та культурних відносин між українцями та росіянами, підкреслюючи складність їхньої спільної історії. Автор майстерно поєднує факти з аналітичними роздумами, що дозволяє читачеві краще зрозуміти причини сучасних конфліктів. Це важливий внесок у розуміння українсько-російських взаємин, який варто прочитати всім, хто цікавиться історією Східної Європи.
Правовласникам