Книги » Новинки » Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання. 3 клас
Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання. 3 клас

Книга Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання. 3 клас Антоніна Назаренко скачать fb2

Назва: Електронна книга Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання. 3 клас
ISBN: 978-617-09-3186-3
Мова: Українська
Видавництво: Ранок
Кількість сторінок: 160
Рік видання: 2018
Формат: Електронна

Книга Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання. 3 клас fb2

Короткий зміст книги Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання. 3 клас - Антоніна Назаренко

Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів З класу з української мови, літературного читання, російської мови, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009). 
Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української та російської мови, літературного читання, математики і природознавства. Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос. 
Учитель може скористатися безкоштовним додатковим матеріалом (методичні рекомендації, тексти для перевірки навичок читання вголос та тексти для усних переказів), який міститься на сайті interactive.ranok.com.ua. 

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання. 3 клас» Антоніна Назаренко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання. 3 клас» Антоніна Назаренко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання. 3 клас - Антоніна Назаренко
Олена
Олена
6 ноября 2024 09:00
«Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання» Антоніни Назаренко є чудовим інструментом для систематизації знань учнів третього класу. Яскраві ілюстрації та цікавий матеріал роблять навчання приємним і ефективним. Рекомендую батькам та вчителям як якісний додаток до основного навчального процесу.
Роксана
Роксана
7 января 2025 11:55
Чудовий зошит для оцінювання, який допомагає дітям закріпити знання!
Юлія
Юлія
11 марта 2025 09:00
Книга "Сходинки до вершин. Зошит для тематичного оцінювання" авторства Антоніни Назаренко — це чудовий помічник для учнів 3 класу. У зошиті є багато цікавих вправ, які допомагають закріпити знання з різних предметів. Завдання зрозумілі і доступні, що робить навчання легким і веселим. Мені сподобалось, що у зошиті є різноманітні ілюстрації, які роблять читання цікавішим. Також, завдання поділені на теми, що дозволяє легко знайти потрібні вправи. Я помітила, що після роботи з цим зошитом, мені стало легше справлятися з уроками в школі. Крім того, зошит допомагає підготуватись до контрольних робіт і тематичних оцінювань. Я рекомендую цю книгу всім учням 3 класу, адже вона дійсно корисна і цікава!
Правовласникам