Книги » Новинки » Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу
Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу

Книга Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу Олександр Гаврош скачать fb2

Назва: Електронна книга Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу
ISBN: 978-617-585-072-5
Мова: Українська
Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Кількість сторінок: 176
Рік видання: 2014
Формат: Електронна

Книга Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу fb2

Короткий зміст книги Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу - Олександр Гаврош

Пригодницька повість відомого дитячого письменника Олександра Гавроша розповідає про яскраві пригоди неперевершеного гірського силача Івана Сили. Прототипом головного героя повісті «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» став легендарний закарпатський богатир Іван Фірцак, який виборов звання чемпіона Чехословаччини та Європи з кількох видів спорту і об'їздив півсвіту, виступаючи в цирку, де здобув чимало яскравих перемог.
2013 року на основі цієї повісті було знято перший у третьому тисячолітті український дитячий фільм «ІВАН СИЛА», графічними кадрами з якого проілюстровано наше видання.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександр Гаврош та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександр Гаврош: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу - Олександр Гаврош
Дарина
Дарина
7 августа 2024 05:11
«Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександра Гавроша — це захоплююча історія, яка поєднує елементи реальності та фантазії, зворушуючи серце читача. Автор майстерно відтворює атмосферу часу, в якому жив герой, і показує, що справжня сила полягає не лише в фізичних можливостях, але й у доброті та відвазі. Ця книга стане чудовим вибором для всіх, хто цінує пригоди та історії про справжніх людей.
Микола
Микола
8 октября 2024 07:11
Чудова книга про силу духу та пригоди!
Софія
Софія
9 декабря 2024 09:44
Книга "Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу" Олександра Гавроша – це справжня знахідка! Дуже цікава історія про реального героя, який був не лише сильним, але й добрим. В Івана Сили було багато пригод: він подорожував, допомагав людям, боровся зі злом. Автор описує його життя так, що читаєш із захопленням. Хочеться дізнатися, що буде далі. Стиль написання простий і зрозумілий, тому навіть дітям буде цікаво. Книга показує, що сила – це не лише фізична потужність, а й мужність, доброта та готовність прийти на допомогу. Рекомендую усім, хто любить пригоди і хоче дізнатися більше про українських героїв. Ця історія надихає!
Дарина
Дарина
10 февраля 2025 01:55
"Неймовірні пригоди Івана Сили" Олександра Гавроша - це захоплююча історія, яка перенесе читача в світ надзвичайних досягнень та незламного духу. Автор майстерно поєднує реальні факти з елементами пригодницької фантастики, створюючи яскравий образ українського богатиря. Ця книга не лише розважає, але й надихає, показуючи, що сила духу може подолати будь-які перешкоди.
Правовласникам