Книги » Новинки » За межами розуміння
За межами розуміння

Книга За межами розуміння Вадим Овчаров скачать fb2

Назва: Електронна книга За межами розуміння
Мова: Українська
Видавництво: Мультимедійне видавництво Стрельбицького
Кількість сторінок: 80
Рік видання: 2018
Формат: Електронна

Книга За межами розуміння fb2

Короткий зміст книги За межами розуміння - Вадим Овчаров

Ми звикли вірити в те, що знаємо все про світ, у якому мешкаємо. Та часом трапляються події, які ми не можемо пояснити.
Приватний детектив, розслідуючи справу зниклого підлітка, знаходить щось моторошне, нереальне («Безвісти Пропавший»). Четверо друзів, аби відсвяткувати майбутнє весілля одного з них, влаштовують холостяцькі посиденьки просто неба, посеред густого лісу. Та їхній відпочинок був порушений безжальним чудовиськом, яке влаштувало на них полювання («Нічний Мисливець»). Назар Федорчук, прямуючи додому після гостювання у кума, вирішив скоротити шлях лісовою стежкою. Чоловік навіть гадки не мав, наскільки довгою виявиться ця подорож («Омана»).
Кожна з цих історій знаходиться поза межами людського розуміння.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «За межами розуміння» Вадим Овчаров та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «За межами розуміння» Вадим Овчаров: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу За межами розуміння - Вадим Овчаров
Дарина
Дарина
10 сентября 2024 09:22
"За межами розуміння" Вадима Овчарова — це захоплююча подорож у світ філософських роздумів та психологічних досліджень. Автор майстерно поєднує глибокі ідеї з доступним викладом, що робить книгу цікавою для широкого кола читачів. Ця праця спонукає до роздумів та відкриває нові горизонти в розумінні людської природи.
Богдан
Богдан
11 ноября 2024 12:33
Глибока та інтригуюча книга, що розширює горизонти мислення.
Софія
Софія
12 января 2025 15:22
Книга "За межами розуміння" Вадима Овчарова справила на мене велике враження. Автор просто і зрозуміло розповідає про складні речі. Мені сподобалося, як він пояснює свої думки, без зайвих складнощів. Книга змушує задуматися про наше життя, про те, як ми сприймаємо світ навколо. Овчаров вміє порушити важливі питання і показати нові перспективи. Вона читається легко, і я не зміг відірватися, поки не дочитав до кінця. Рекомендую цю книгу всім, хто любить роздумувати і шукати відповіді на важливі питання. Вона дійсно варта уваги!
Наталя
Наталя
16 марта 2025 15:55
"За межами розуміння" Вадима Овчарова — це захоплююча книга, що спонукає до глибоких роздумів про природу людського існування та межі нашого сприйняття. Автор майстерно поєднує філософські концепції з життєвими ситуаціями, створюючи унікальний простір для рефлексії. Рекомендую всім, хто прагне розширити свої горизонти мислення.
Правовласникам