Книги » Новинки » У запалі боротьби
У запалі боротьби

Книга У запалі боротьби Адріан Кащенко скачать fb2

Назва: Електронна книга У запалі боротьби
Мова: Українська
Видавництво: Мультимедійне видавництво Стрельбицького
Рік видання: 2018
Формат: Електронна

Книга У запалі боротьби fb2

Короткий зміст книги У запалі боротьби - Адріан Кащенко

Кащенко Адріан — український письменник, автор численних прозових творів про вікопомну героїку Запорозької Січі. Адріан Кащенко починав свій шлях у літературу з друкування народних легенд, переказів, казок, але йому судилося стати популярним історичним повістярем, який у своїх творах популяризував славне минуле рідного народу («Запорозька слава», «На руїнах Січі», «Під Корсунем», «Зруйноване гніздо» та інші). Основна його праця — «Оповідання про славне Військо Запорозьке низове» — стала бестселером. Літературний доробок письменника не такий уже малий ще не зібраний і зовсім не вивчений. У Радянській Україні знайомство з А. Кащенком тривало до 1933 року, на Західній — років на дванадцять довше.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «У запалі боротьби» Адріан Кащенко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «У запалі боротьби» Адріан Кащенко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу У запалі боротьби - Адріан Кащенко
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам