Книги » Новинки » Емілі Дікінсон. Вибрані твори
Емілі Дікінсон. Вибрані твори

Книга Емілі Дікінсон. Вибрані твори Емілі Дікінсон скачать fb2

Назва: Електронна книга Емілі Дікінсон. Вибрані твори
Мова: Українська
Видавництво: Мультимедійне видавництво Стрельбицького
Рік видання: 2017
Формат: Електронна

Книга Емілі Дікінсон. Вибрані твори fb2

Короткий зміст книги Емілі Дікінсон. Вибрані твори - Емілі Дікінсон

«Вибрані твори» Емілі Дікінсон – добірка віршів, у яких гармонійно поєднана філософічність із сугестивністю. Лірична героїня переконана, що справжній сенс життя – врятувати хоч одну маленьку душу, нести у світ добро, не сумуючи з того, що все минає. Переклад поезій був здійснений видатним українським митцем Дмитром Павличком.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Емілі Дікінсон. Вибрані твори» Емілі Дікінсон та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Емілі Дікінсон. Вибрані твори» Емілі Дікінсон: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Емілі Дікінсон. Вибрані твори - Емілі Дікінсон
Ігор
Ігор
14 ноября 2024 19:55
Книга "Вибрані твори" Емілі Дікінсон відкриває читачеві глибини її унікального світу, сповненого тонкої лірики та глибоких роздумів про життя, смерть і природу. Її вірші, насичені метафорами та емоціями, вражають своєю неосяжною простотою та водночас складністю. Це справжня знахідка для всіх, хто шукає естетичне задоволення та філософські роздуми в поезії.
Євген
Євген
15 января 2025 21:44
Глибокі роздуми про життя і смерть. Вражаюча поезія!
Правовласникам