Книги » Новинки » Ліричні пісні давнього Єгипту
Ліричні пісні давнього Єгипту

Книга Ліричні пісні давнього Єгипту Леся Українка скачать fb2

Назва: Електронна книга Ліричні пісні давнього Єгипту
Мова: Українська
Видавництво: Yakaboo.ua
Рік видання: 2017
Формат: Електронна

Книга Ліричні пісні давнього Єгипту fb2

Короткий зміст книги Ліричні пісні давнього Єгипту - Леся Українка

Пісні, подані тут, не фантазія і не наслідування. Се справжні твори давньої єгипетської поезії, що доховалися до нашого часу на каміннях, у трунах молодих дівчат – і на смітниках великих давніх міст (через те декотрі маємо тільки в уривках). Кожна з них має більш ніж 3000 літ, одна тільки («Напис на стовпі») «молодша», бо походить з 700-го року до р[іздва] Х[ристового].

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ліричні пісні давнього Єгипту» Леся Українка та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ліричні пісні давнього Єгипту» Леся Українка: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Ліричні пісні давнього Єгипту - Леся Українка
Сергій
Сергій
15 сентября 2024 23:11
«Ліричні пісні давнього Єгипту» в перекладі Лесі Українки — це вражаюче злиття античної мудрості та поетичної чутливості. Кожен вірш наповнений глибокими емоціями, що переносить читача у світ давніх переживань і філософських роздумів. Українка майстерно оживляє ці давні тексти, відтворюючи їхній неповторний дух і красу.
Дарина
Дарина
17 ноября 2024 03:33
Глибока емоційність та витончена поезія. Чарує!
Роксана
Роксана
18 января 2025 05:22
Книга "Ліричні пісні давнього Єгипту" Лесі Українки – це справжня перлина! Вона переносить нас в світ стародавнього Єгипту, де почуття і переживання людей були такими ж сильними, як і сьогодні. Поезія Лесі прекрасна та ніжна, вона розкриває теми кохання, суму, радості й природи. Мені особливо сподобалася простота і глибина віршів – хочеться читати їх знову і знову. Кожен рядок наповнений емоціями, і відчувається, що авторка дійсно відчуває те, про що пише. Цю книгу легко читати, і вона точно залишить після себе теплі спогади. Рекомендую всім, хто любить поезію і хоче поринути у прекрасний світ стародавньої культури!
Правовласникам