Книги » Новинки » Роздуми про мудрість
Роздуми про мудрість

Книга Роздуми про мудрість Жан-Мішель Беньє скачать fb2

Назва: Електронна книга Роздуми про мудрість
ISBN: 966-521-241-9
Мова: Українська
Видавництво: Ніка-Центр
Рік видання: 2003
Формат: Електронна

Книга Роздуми про мудрість fb2

Короткий зміст книги Роздуми про мудрість - Жан-Мішель Беньє

Книга Ж.-М.Беньє — доктора філософії, завідувача відділенням гуманітарних і суспільних наук Компьєньського університету, автора багатьох наукових праць — є книгою про мудрість. Пошук мудрості та любов до неї часто називають найвищими цілями філософського процесу. Однак філософ шукає також Істину, а отже, і нових понять, ідей, які відіграють у філософії роль елементарних «цеглинок». Книгу можна в певному розумінні вважати введенням у філософію, оскільки вона містить досить загальний підхід до цієї науки. На початку філософію важко було відділити від поезії та міфології, в яких лежить її коріння. У цій книзі показані перші миті, коли філософська думка починає набувати форми.
Розрахована на тих, хто бажає опанувати основи філософії. Українською перекладено вперше.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Роздуми про мудрість» Жан-Мішель Беньє та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Роздуми про мудрість» Жан-Мішель Беньє: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Роздуми про мудрість - Жан-Мішель Беньє
Людмила
Людмила
16 сентября 2024 18:44
Кирило
Кирило
17 ноября 2024 23:00
Глибокі роздуми, мудрість і натхнення в кожній сторінці.
Тетяна
Тетяна
19 января 2025 00:55
«Роздуми про мудрість» Жан-Мішеля Беньє – це книга, яка змушує задуматися про важливі речі в житті. Автор просто і зрозуміло розкриває поняття мудрості, її значення і як її можна досягти. Мені сподобалося, що він використовує прості приклади з повсякденного життя, які легко зрозуміти. Книга читається легко, і після неї залишається багато думок, над якими хочеться поміркувати. Беньє говорить про важливість самопізнання, чесності та відкритості. Він показує, що мудрість – це не тільки знання, а й уміння слухати, розуміти інших і робити правильні вибори. Рекомендую цю книгу всім, хто хоче стати кращою версією себе. Вона не лише надихає, а й надає практичні поради, які можна застосувати в житті. Читати її – це як мати в руках карту, що веде до мудрості.
Правовласникам