Книги » Новинки » Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій
Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій

Книга Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій Браян Фейген скачать fb2

Назва: Електронна книга Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій
ISBN: 978-966-521-628-5
Мова: Українська
Видавництво: Ніка-Центр
Рік видання: 2013
Формат: Електронна

Книга Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій fb2

Короткий зміст книги Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій - Браян Фейген

От издателя:Що може змінити один градус температури? Як показує Браян Фейґен, підйом середньої температури навіть на градус-два може докорінно перетворити краєвид великого регіону або поставити хрест на цивілізації. Про це свідчать реалії Середньовічного теплого періоду (800–1300 роки), які завдяки новітнім здобуткам палеокліматології помалу збагачують наше розуміння історії. Втім ця книжка присвячена не стільки клімату, скільки тому, як суспільства тисячолітньої давнини давали раду зміні клімату і яку роль клімат відігравав в історії. Все свідчить, що середньовічне потепління породило як можливості, так і небезпеки. Клімат не прирікав суспільства на гибель чи розквіт; все залежало від відгуку суспільства на його виклики. Одні суспільства розпалися під натиском цих небезпек, інші їх уникли, а ще інші – скористалися можливостями. Широкий географічний розмах «Великого потепління» пропонує загальносвітову картину взаємодії суспільства із кліматом в умовах середньовічного глобального потепління: від Європи до каньйону Чако та острова Пасхи. Розрахована на професійних істориків та інших дослідників суспільств, а також на широке коло читачів, яких цікавить минуле та хвилює майбутнє людства.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій» Браян Фейген та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій» Браян Фейген: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій - Браян Фейген
Дарина
Дарина
19 января 2025 05:33
Книга Браяна Фейгена "Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій" вражає своєю глибиною аналізу і зворушливими прикладами, які демонструють, як кліматичні зміни вплинули на розвиток людських цивілізацій. Автор майстерно поєднує науку з історією, змушуючи читача задуматися над важливістю збереження нашої планети. Це обов'язкове читання для всіх, хто цікавиться екологічними проблемами та майбутнім людства.
Правовласникам