Книги » Новинки » Живой товар
Живой товар

Книга Живой товар скачать fb2

Назва: Живой товар Сергій Майдуков
ISBN: 9786171293632
Кількість сторінок: 256
Рік видання: 2021
Формат: Електронна книга
16

Книга Живой товар fb2

Короткий зміст книги Живой товар - Сергій Майдуков

В приморском городке исчезают красивые девушки. Следователь Никонов понимает: орудует не маньяк, враг намного хитрее и коварнее. Но он даже не предполагал, что его дочь тоже станет жертвой! Он скрывает ее исчезновение от начальства, чтобы продолжить дело. Концов в этой мутной истории как будто не найти, преступников кто-то покрывает. Неожиданный звонок Ольги, одной из похищенных, дает ему зацепку. Девушек выкрали, чтобы продать за границу! От власти и закона не стоит ждать помощи. Никонов связывается с родными похищенных девушек и берет правосудие в свои руки.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Живой товар» Сергій Майдуков та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Живой товар» Сергій Майдуков: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Живой товар - Сергій Майдуков
Світлана
Світлана
23 сентября 2024 02:33
"Живой товар" Сергія Майдукова – це захоплюючий роман, який майстерно порушує складні етичні питання навколо торгівлі людьми. Автор вражає глибоким психологізмом персонажів і реалістичним відображенням соціальних проблем. Книга залишає сильне враження і спонукає до роздумів про цінність людського життя.
Кирило
Кирило
24 ноября 2024 05:00
Глибокий і провокативний роман про сучасні виклики. Рекомендую!
Євгенія
Євгенія
25 января 2025 06:22
Книга "Живий товар" Сергія Майдукова – це дуже захоплююче читання. Автор розповідає про важливі проблеми, які стосуються людської гідності та свободи. Історія тримає в напрузі, і ти не можеш відірватися, поки не дізнаєшся, що буде далі. Персонажі прописані дуже добре, і ти відчуваєш їхні емоції. Книга змушує задуматися про багато речей, і це робить її особливою. Стиль написання простий і зрозумілий, тому читати легко. Рекомендую цю книгу всім, хто любить захоплюючі сюжети та глибокі теми. Вона залишає після себе багато думок і вражень.
Правовласникам