Книги » Новинки » Дочь Великой Cтепи. Танец клинков
Дочь Великой Cтепи. Танец клинков

Книга Дочь Великой Cтепи. Танец клинков скачать fb2

Назва: Дочь Великой Cтепи. Танец клинков Витольд Недозор
ISBN: 9786171289949
Кількість сторінок: 320
Рік видання: 2021
Формат: Електронна книга
16

Книга Дочь Великой Cтепи. Танец клинков fb2

Короткий зміст книги Дочь Великой Cтепи. Танец клинков - Витольд Недозор

Легендарная гладиатриса Гипсикратия, бывшая скифянка, покорила арену и стала любимицей толпы. Но она все еще помнит Великую Степь и жаждет вернуться к дочери, оставшейся во владениях царя Митридата. Гладиатор Атей, возлюбленный Гипсикратии, больше не может сражаться на арене из-за ранения, но всячески помогает любимой заработать деньги на выкуп из рабства. Однако путь в Понтийское царство не откроется, пока она не сразится с непобедимой Камиллой — самой знаменитой из гладиатрисс. Гипсикратия понимает, что ей не выиграть этот бой. Но цена победы — свобода и шанс после стольких лет разлуки вернуться к дочери.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дочь Великой Cтепи. Танец клинков» Витольд Недозор та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дочь Великой Cтепи. Танец клинков» Витольд Недозор: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Дочь Великой Cтепи. Танец клинков - Витольд Недозор
Тетяна
Тетяна
25 января 2025 11:55
"Дочь Великой Степи. Танец клинков" Витольда Недозора вражає своїм емоційним насиченням та глибокими персонажами. Автор майстерно поєднує елементи історії та фентезі, створюючи захоплюючий світ, в якому кожна деталь має значення. Ця книга залишає після себе відчуття пригоди та жагу до нових відкриттів.
Правовласникам