Книги » Новинки » Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала
Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала

Книга Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала скачать fb2

Назва: Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала Пауло Коельйо
ISBN: 9786171282537
Мова: Українська
Оригінальна назва: Na margem do rio Piedra eu sentei e chorei
Кількість сторінок: 240
Рік видання: 2020
Формат: Електронна книга
12

Книга Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала fb2

Короткий зміст книги Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала - Пауло Коельйо

Пілар знала його з дитинства. І кохала навіть після того, як доросле життя роз’єднало їх. Він шукав своє призначення проповідника, месії, а вона шукала себе. Доленосна зустріч за стільки років нагадала про приспані почуття. Здається, час їхньої любові настав. Однак тепер усе інакше. Щоб бути разом, вони мають пожертвувати найдорожчим: Пілар — покинути колишнє життя, присвятити себе служінню іншим, а він — відректися від дару зцілення людей. Та ризикнути всім заради іншого здатен лише той, хто кохає по-справжньому…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала» Пауло Коельйо та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала» Пауло Коельйо: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала - Пауло Коельйо
Кирило
Кирило
23 сентября 2024 18:33
Книга "Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала" Пауло Коельйо вражає своєю глибиною та емоційною щирістю. Автор майстерно досліджує складнощі взаємин і пошук сенсу життя, змушуючи читача замислитися над власними переживаннями. Це зворушливе чтиво, яке залишає по собі відчуття внутрішньої гармонії та розуміння.
Віталій
Віталій
24 ноября 2024 21:00
Глибока історія про пошук сенсу життя і внутрішню силу.
Тетяна
Тетяна
25 января 2025 22:22
Книга "Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала" Пауло Коельйо справила на мене велике враження. Це історія про любов, втрати і пошуки самого себе. Головна героїня, Піа, проходить через багато випробувань і переживань. Її почуття дуже близькі і зрозумілі. Я також відчула всі ті емоції — радість, сум, надію. Коельйо вміє так просто і водночас глибоко передати думки, що часом сльози навертаються на очі. Книга спонукає задуматись про те, що дійсно важливо в житті. Вона нагадує, що іноді потрібно зупинитись, подумати і зрозуміти, чого ти хочеш. Я б рекомендувала цю книгу всім, хто любить історії про справжні почуття і пошук сенсу життя. Читала з великим задоволенням і, напевно, ще не раз повернусь до неї.
Правовласникам