Книги » Новинки » Пятнадцатилетний капитан
Пятнадцатилетний капитан

Книга Пятнадцатилетний капитан скачать fb2

Автор: Жюль Верн
Назва: Пятнадцатилетний капитан Жюль Верн
ISBN: 9786171280373
Оригінальна назва: Un capitaine de quinze ans
Кількість сторінок: 400
Рік видання: 2020
Формат: Електронна книга
16

Книга Пятнадцатилетний капитан fb2

Короткий зміст книги Пятнадцатилетний капитан - Жюль Верн

Дик — младший матрос, который мечтает о путешествиях по бескрайним морским просторам. И вот ему, простому юнге, выпадает возможность стать... капитаном! Настоящим капитаном китобойной шхуны «Пилигрим». Теперь он, пятнадцатилетний парень, должен проявить себя в опасных приключениях, заглянуть в лицо смертельной опасности, победить капризную стихию и козни злых людей и сохранить жизни экипажа…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пятнадцатилетний капитан» Жюль Верн та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пятнадцатилетний капитан» Жюль Верн: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Пятнадцатилетний капитан - Жюль Верн
Юрій
Юрій
23 сентября 2024 23:00
«Пятнадцатилетний капитан» Жюля Верна — це захоплююча історія про пригоди юного капітана і його команди, які стикаються з небезпеками та випробуваннями на морських просторах. Книга вражає не лише динамічним сюжетом, але й глибокими роздумами про дружбу, відвагу і відповідальність. Верн майстерно поєднує елементи експедиції та життєвих уроків, роблячи свою працю актуальною для читачів усіх поколінь.
Катерина
Катерина
25 ноября 2024 01:33
Неймовірна пригода, захоплюючі сюжети та сміливість героїв!
Софія
Софія
26 января 2025 02:55
«П’ятнадцятирічний капітан» – це захоплююча книга Жюля Верна про пригоди молодого хлопця на морі. Головний герой, Дік Сенд, – це сміливий і розумний юнак, який стає капітаном корабля. Він веде свою команду через різні труднощі, і читати про його пригоди справді цікаво. У книзі багато небезпечних моментів: шторм, пірати, таємничі острови. Це все тримає в напрузі і не дає відірватися від сторінок. Автор дуже класно описує природу і морські пейзажі, так що наче сам опиняєшся на кораблі. Мені сподобалося, що Дік завжди веде себе сміливо і не здається, навіть коли важко. Це вчить бути рішучим і вірити в себе. Книга також говорить про дружбу, відвагу і те, як важливо допомагати один одному. «П’ятнадцятирічний капітан» – це чудова книга для тих, хто любить пригоди і море. Рекомендую всім, хто хоче поринути в світ захоплюючих подій!
Правовласникам