Книги » Новинки » Хімія. Збірник завдань. 10–11 клас
Хімія. Збірник завдань. 10–11 клас

Книга Хімія. Збірник завдань. 10–11 клас Ольга Мєшкова скачать fb2

Назва: Електронна книга Хімія. Збірник завдань. 10–11 клас
ISBN: 9786170033710
Мова: Українська
Видавництво: Основа
Кількість сторінок: 224
Рік видання: 2019
Формат: Електронна

Книга Хімія. Збірник завдань. 10–11 клас fb2

Короткий зміст книги Хімія. Збірник завдань. 10–11 клас - Ольга Мєшкова

Збірник містить типові задачі та завдання, які охоплюють навчальні теми курсу хімії 10-11 класів зі зразками їх розв’язань. Значна кількість задач дає можливість учителю використовувати їх у поточній навчальній діяльності учнів, а також формувати з них потрібну кількість варіантів для проведення перевірочних робіт. У другому розділі запропоновано пізнавальні завдання, задачі побутового, виробничого, екологічного змісту, які мають на меті сприяти формуванню ключових та предметних компетентностей учнів, допомагають оцінити роль хімічної науки в сучасному суспільстві. Рекомендується для вчителів та учнів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хімія. Збірник завдань. 10–11 клас» Ольга Мєшкова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хімія. Збірник завдань. 10–11 клас» Ольга Мєшкова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Хімія. Збірник завдань. 10–11 клас - Ольга Мєшкова
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам