Книги » Новинки » Зруйноване гніздо Шуліки
Зруйноване гніздо Шуліки

Книга Зруйноване гніздо Шуліки скачать fb2

Назва: Зруйноване гніздо Шуліки Борис Крамер
ISBN: 9789661074193
Мова: Українська
Кількість сторінок: 232
Рік видання: 2019
Формат: Електронна книга

Книга Зруйноване гніздо Шуліки fb2

Короткий зміст книги Зруйноване гніздо Шуліки - Борис Крамер

Вчительку Ніну Сутужну розшукує в Києві нотаріус і повідомляє, що їй перед смертю заповіла будинок Марфа Сухомлин, про яку вона нічого не знає. У хаті померлої Ніна знаходить щоденник, у якому жінка описує своє життя. Сусід-офіцер радянської армії Кирило Шуліка влаштував її на роботу у швейну майстерню. «Червона швачка» була прикриттям для борделю. Шуліка б’є Марфу й змушує ходити «на примірку» до офіцерів. Знущається вишукано — годує апельсинами, потім ґвалтує. А її малолітнього сина здає в інтернат. Марфа не витримує знущань і спалює ательє. Її засуджують на десять років, а в тюрмі додають ще два за бійку в швейному цеху... Далі сторінки в щоденнику вирвані. Щоб дізнатися про долю Марфуші, Ніна з другом Леонідом переїжджає в успадковану хату. Кирило Шуліка, дуже старий генерал, живе поряд у триповерховому шале. Він помирає від раку. Але помре з іншої причини. Книга розрахована на широку читацьку аудиторію.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зруйноване гніздо Шуліки» Борис Крамер та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зруйноване гніздо Шуліки» Борис Крамер: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Зруйноване гніздо Шуліки - Борис Крамер
Володимир
Володимир
24 сентября 2024 16:33
"Зруйноване гніздо Шуліки" Бориса Крамера вражає глибиною емоцій і майстерним зображенням внутрішнього світу персонажів. Автор майстерно переплітає реалії сучасності з глибокими життєвими питаннями, змушуючи читача замислитися над втраченими можливостями і спробами відновити зруйноване. Це прониклива і зворушлива історія, яка залишає слід у душі.
Людмила
Людмила
25 ноября 2024 19:00
Глибока та зворушлива історія про втрату й надію.
Ганна
Ганна
26 января 2025 20:22
"Зруйноване гніздо Шуліки" Бориса Крамера – це книга, яка справила на мене велике враження. У творі відчувається глибока емоційна складова, яка змушує задуматися про важливі речі в житті. Автор дуже добре описує персонажів, і ти відчуваєш їхні переживання та емоції. Історія захоплює з перших сторінок і не відпускає до самого кінця. Яскраві образи природи, відчуття місця і часу – усе це створює особливу атмосферу. Книга піднімає важливі теми: втрати, надії, пошуку місця у житті. Читаючи, розумієш, як важливо цінувати те, що маєш, і не втрачати віру у себе. Рекомендую цю книгу всім, хто любить глибокі і зворушливі історії. "Зруйноване гніздо Шуліки" – це не просто книга, це досвід, який залишає слід у душі.
Правовласникам