Книги » Новинки » Лексикон демона. Книга 1
Лексикон демона. Книга 1

Книга Лексикон демона. Книга 1 скачать fb2

Назва: 1 Сара Різ Бреннан
ISBN: 9789661074131
Мова: Українська
Кількість сторінок: 236
Рік видання: 2013
Формат: Електронна книга

Книга Лексикон демона. Книга 1 fb2

Короткий зміст книги Лексикон демона. Книга 1 - Сара Різ Бреннан

Нік та його брат, Алан, усе життя криються від магії. Маги та демони вбили їхнього батька та довели матір до божевілля. Маги полюють на сім’ю Райвзів через амулет, який украла Нікова мати — амулет, що підтримує її життя — і потрібен він їм настільки, що лиходії не погребують новим убивством. Ситуація тільки загострюється, коли до Райвзів за допомогою звертаються брат і сестра. На хлопцеві мітка демона, смертельне тавро, яке майже неможливо стерти... і коли в Алана також з’являється мітка, Нік розпачливо намагається його врятувати. Єдиний можливий спосіб — убити одного з магів, від яких вони так довго ховалися...


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Лексикон демона. Книга 1» Сара Різ Бреннан та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Лексикон демона. Книга 1» Сара Різ Бреннан: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Лексикон демона. Книга 1 - Сара Різ Бреннан
Роман
Роман
24 сентября 2024 17:33
"Лексикон демона" Сари Різ Бреннан вражає яскравою атмосферою та захоплюючим сюжетом, що поєднує елементи фентезі та психологічної драми. Герої мають глибокі характери, а їхні стосунки розкривають складні теми дружби, зради та сили вибору. Ця книга залишає по собі сильне враження і спонукає до роздумів про природу добра і зла.
Зоряна
Зоряна
25 ноября 2024 20:00
Захоплююча, містична історія з яскравими персонажами!
Олександр
Олександр
26 января 2025 21:22
"Лексикон демона" - перша книга Сари Різ Бреннан, і вона справді вразила! Ця історія про світ, де живуть демони та магія, захоплює з перших сторінок. Головна героїня – смілива і цікава, вона потрапляє в небезпечні ситуації і разом з друзями намагається розгадати таємниці. Мені дуже сподобалася атмосфера книги. Вона яскрава і насичена. Авторка вміло поєднала пригоди, дружбу і трохи романтики. Також захоплюють різні магічні істоти та світи, які змушують уяву працювати на повну. Стиль написання простий і зрозумілий, тому читати було легко і цікаво. Після кожної глави хочеться дізнатися, що буде далі! Загалом, "Лексикон демона" – це чудова книга для тих, хто любить фантастику і пригоди. Рекомендую всім, хто хоче поринути в захоплюючий світ магії і таємниць!
Правовласникам