Книги » Новинки » Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул. 4-й рік життя
Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул. 4-й рік життя

Книга Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул. 4-й рік життя Марина Педан, Людмила Будаєва скачать fb2

Назва: Електронна книга Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул. 4-й рік життя
ISBN: 9786170033291
Мова: Українська
Видавництво: Основа
Кількість сторінок: 144
Рік видання: 2018
Формат: Електронна

Книга Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул. 4-й рік життя fb2

Короткий зміст книги Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул. 4-й рік життя - Марина Педан, Людмила Будаєва

Методичний посібник містить перспективне планування освітнього процесу з дітьми молодшого дошкільного віку (4 – й рік життя) закладу дошкільної освіти під час канікул. Розроблено орієнтовний розклад занять на період осінніх, зимових, весняних канікул та конспекти занять з фізичного розвитку та художньо-продуктивної діяльності. Пропоновані матеріали адресовані вихователям-методистам, вихователям закладів дошкільної освіти.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул. 4-й рік життя» Марина Педан, Людмила Будаєва та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул. 4-й рік життя» Марина Педан, Людмила Будаєва: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул. 4-й рік життя - Марина Педан, Людмила Будаєва
Людмила
Людмила
9 августа 2024 10:44
Книга "Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул" від Марини Педан та Людмили Будаєвої є цінним посібником для вихователів, що надає практичні поради та креативні ідеї для активного і змістовного проведення часу з дітьми. Автори вміло поєднують теорію з практикою, що робить матеріал легким для сприйняття та впровадження у повсякденне життя. Рекомендую цю книгу всім, хто прагне зробити літні канікули дітей яскравими та незабутніми!
Роман
Роман
10 октября 2024 12:44
Чудова книга для батьків і вихователів! Практичні поради та ідеї.
Людмила
Людмила
11 декабря 2024 15:11
Книга "Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул" авторів Марини Педан і Людмили Будаєвої дуже корисна для батьків і вихователів. Вона пропонує багато ідей, як цікаво і з користю провести час з дітьми під час канікул. Автори добре пояснюють, як організувати активності, щоб дітям було весело і пізнавально. Є різноманітні ігри, заняття на свіжому повітрі та творчі проекти. Це допомагає дітям розвивати свої здібності і навички. Книга написана простим і зрозумілим мовою. Вона стане в нагоді всім, хто хоче зробити літні канікули незабутніми для своїх дітей. Рекомендую її всім, хто любить творчий підхід до виховання!
Володимир
Володимир
12 февраля 2025 07:22
Книга "Організація життєдіяльності дітей молодшої групи під час канікул" авторів Марини Педан і Людмили Будаєвої є цінним посібником для вихователів і батьків. Вона пропонує практичні ідеї та рекомендації щодо активного і різноманітного дозвілля дітей, що сприяє їхньому розвитку та творчості. Чітка структура та зрозумілі поради роблять цю книгу корисним інструментом для організації канікул.
Правовласникам