Книги » Новинки » Гелтер Скелтер
Гелтер Скелтер

Книга Гелтер Скелтер скачать fb2

Назва: Гелтер Скелтер Олександр Завара
ISBN: 9786170954534
Мова: Українська
Кількість сторінок: 400
Рік видання: 2019
Формат: Електронна книга
99

Книга Гелтер Скелтер fb2

Короткий зміст книги Гелтер Скелтер - Олександр Завара

«Гелтер Скелтер» — нова книга Олександра Завари, письменника, чий роман «Песиголовці» був відзначений критикою й читачами. Прозаїк успішно поєднує горор із елементами психологічного трилера, при цьому його молоді герої переконливі, атмосфера оповіді глибоко реалістична, а вдала гра з літературними алюзіями розширює простір оповіді. Звичайний університетський гуртожиток, звичайні студенти, але на цьому тлі розігрується драма, що викликає морозний жах і до останньої сторінки тримає читача в неймовірному напруженні. Хто ж стоїть за серією кривавих злодіянь?


Змішане співтовариство зовсім молодих, але дуже різних за ментальністю людей, чужих один одному, підкоряється особливим правилами, вибудовує власні ієрархії, зав’язує стосунки зі знаками «плюс» і «мінус» та збивається в зграйки та компанії, аби протистояти тиску середовища. І в цьому протистоянні часом відбуваються дуже дивні, часом неприродньо жахливі речі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Гелтер Скелтер» Олександр Завара та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Гелтер Скелтер» Олександр Завара: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Гелтер Скелтер - Олександр Завара
Лариса
Лариса
2 октября 2024 01:22
"Гелтер Скелтер" Олександра Завари вражає своєю глибокою психологічною напругою та оригінальним стилем. Автор майстерно створює атмосферу та наповнює сюжет несподіваними поворотами, що тримають у напрузі до останньої сторінки. Читання цієї книги залишає відчуття незавершеності, що змушує задуматися над сутністю людських вчинків.
Юлія
Юлія
3 декабря 2024 03:55
Вражаюча й напружена історія, що тримає в напрузі!
Ігор
Ігор
3 февраля 2025 05:11
"Гелтер Скелтер" Олександра Завари – це цікава і захоплююча книга. Я був вражений сюжетом і персонажами. Автор вміло передає атмосферу і створює напругу, яка тримає в напрузі до самого кінця. Книга легко читається, і я не міг відірватися. Мене вразила глибина персонажів і їхні переживання. Є моменти, коли стає страшно, але це тільки додає інтересу. Стиль написання простий і зрозумілий, тому навіть якщо ти не дуже любиш читати, цю книгу буде легко осилити. Рекомендую всім, хто любить таємниці і пригоди. "Гелтер Скелтер" точно варта уваги!
Правовласникам