Книги » Новинки » Корисна тривога. Від страху до суперсили
Корисна тривога. Від страху до суперсили

Книга Корисна тривога. Від страху до суперсили скачать fb2

Назва: Корисна тривога. Від страху до суперсили
Мова: Українська
Кількість сторінок: 286
Рік видання: 2024
Формат: Паперова книга

Книга Корисна тривога. Від страху до суперсили fb2

Короткий зміст книги Корисна тривога. Від страху до суперсили - Венді Сузукі, Біллі Фіцпатрік

Тривога — це не слабкість, а сигнал вашого мозку, що настав час змін. Якщо ми сприймаємо тривогу як щось, чого слід уникати або ігнорувати, то насправді втрачаємо способи поліпшити своє життя. «Корисна тривога» — книжка, написана професором нейробіології та психології університету Нью-Йорка, що стане корисним посібником для тих, хто хоче змінити своє ставлення до стресу та перетворити занепокоєння на суперсилу. Тепер тривога — це ваш спосіб стати кращим. У ваших руках способи і методики, які змінять ваше ставлення до занепокоєння, дізнаємося і розберемо: • як підвищити рівень стресостійкості; • як прийти до емоційної стабільності; • як змусити тривогу працювати на вас


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Корисна тривога. Від страху до суперсили» Венді Сузукі, Біллі Фіцпатрік та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Корисна тривога. Від страху до суперсили» Венді Сузукі, Біллі Фіцпатрік: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Корисна тривога. Від страху до суперсили - Венді Сузукі, Біллі Фіцпатрік
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам