Книги » Новинки » Сон у морі зірок
Сон у морі зірок

Книга Сон у морі зірок скачать fb2

Назва: Сон у морі зірок
ISBN: 978-617-8225-40-7
Мова: Українська
Оригінальна назва: To Sleep in a Sea of ​​Stars
Кількість сторінок: 1104
Рік видання: 2025
Формат: Паперова книга

Книга Сон у морі зірок fb2

Короткий зміст книги Сон у морі зірок - Крістофер Паоліні

Під час планового дослідження неколонізованої планети Кіра Наварес знаходити незрозумілу інопланетну реліквію. Спочатку вона тішиться таємничою знахідкою, але її захоплення перетворюється на страх, коли стародавній пил навколо неї починає оживати. Перший контакт із пилком зовсім не такий, як представляла Кіра, він приносити нові одкровення та трансформацію, яка підштовхне її до розуміння межі людських можливостей. Відкриття Кірі призводить до війни серед зірок, тож вона відправляється на місію, яка охоплює всю галактику. Поки Кіра долає опасність і власні жахи, світові та його колонії загрожує знищення. Тож Кіра стає єдиною надією людства на спасіння. Чи зможе вона врятувати Світ від знищення?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сон у морі зірок» Крістофер Паоліні та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сон у морі зірок» Крістофер Паоліні: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Сон у морі зірок - Крістофер Паоліні
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам