Книги » Новинки » Математика. Підручник. 2 клас
Математика. Підручник. 2 клас

Книга Математика. Підручник. 2 клас Оксана Онопрієнко, Світлана Скворцова скачать fb2

Назва: Електронна книга Математика. Підручник. 2 клас
ISBN: 978-617-09-5181-6
Мова: Українська
Видавництво: Ранок
Рік видання: 2019
Формат: Електронна

Книга Математика. Підручник. 2 клас fb2

Короткий зміст книги Математика. Підручник. 2 клас - Оксана Онопрієнко, Світлана Скворцова

Підручник створений за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко. Підручник містить елементарні теоретичні відомості; візуальні опори у вигляді пам’яток, схем, зразків міркувань; системи завдань на актуалізацію опорних знань, створення проблемної ситуації та її розв’язання, первинне закріплення, формування вмінь і навичок, неперервне повторення. Авторська методична система, реалізована в підручнику, спрямована на формування в учнів навичок лічби та арифметичних обчислень, уміння працювати з математичними задачами, завданнями геометричного та логічного характеру.
До підручника запропоновано інтернет-підтримку на сайті interactive.ranok.com.ua: онлайн-тестування, електронну версію підручника для безкоштовного завантаження, методичну підтримку у формі авторських вебінарів.
Підручник призначений для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Математика. Підручник. 2 клас» Оксана Онопрієнко, Світлана Скворцова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Математика. Підручник. 2 клас» Оксана Онопрієнко, Світлана Скворцова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Математика. Підручник. 2 клас - Оксана Онопрієнко, Світлана Скворцова
Катерина
Катерина
19 августа 2024 17:00
Підручник з математики для 2 класу від Оксани Онопрієнко та Світлани Скворцової вражає зрозумілими поясненнями та цікавими завданнями, які роблять процес навчання веселим і захоплюючим. Яскраві ілюстрації та практичні приклади допомагають дітям краще засвоювати матеріал і розвивати логічне мислення. Рекомендую цей підручник усім, хто прагне підготувати малюків до подальших математичних викликів!
Ірина
Ірина
20 октября 2024 19:11
Чудовий підручник для учнів! Зрозумілі пояснення та цікаві задачі.
Наталя
Наталя
21 декабря 2024 23:00
Книга "Математика. Підручник. 2 клас" авторів Оксани Онопрієнко та Світлани Скворцової - це дуже корисний і зрозумілий посібник для малюків. У ньому подані прості пояснення, яскраві ілюстрації і цікаві завдання, які допомагають дітям навчитися рахувати і розв'язувати приклади. Мені сподобалось, що кожна тема пояснюється поетапно. Діти можуть легко зрозуміти нові поняття, а практичні завдання роблять навчання веселим. Також у книжці є багато прикладів з життя, що допомагає дітям бачити, як математика використовується кожного дня. Ще однією перевагою є наявність ігор і головоломок, які роблять уроки цікавішими. Це стимулює дітей вчитися і розвивати логічне мислення. В цілому, підручник дуже вдалий і підходить для другого класу. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина легко і з задоволенням вчилася математики, ця книга - хороший вибір!
Ірина
Ірина
22 февраля 2025 17:33
Підручник "Математика" для 2 класу авторів Оксани Онопрієнко та Світлани Скворцової є чудовим ресурсом для маленьких учнів. Його зрозумілий виклад матеріалу та безліч цікавих завдань допомагають дитині легко освоїти основи математики. Книга стимулює допитливість і розвиває логічне мислення, що робить навчання захопливим і ефективним.
Правовласникам