Книги » Новинки » Читаємо на канікулах. 4 клас
Читаємо на канікулах. 4 клас

Книга Читаємо на канікулах. 4 клас Ольга Володарська скачать fb2

Назва: Електронна книга Читаємо на канікулах. 4 клас
ISBN: 978-617-09-3814-5
Мова: Українська
Видавництво: Ранок
Рік видання: 2019
Формат: Електронна

Книга Читаємо на канікулах. 4 клас fb2

Короткий зміст книги Читаємо на канікулах. 4 клас - Ольга Володарська

Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо.
Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова.
Видання призначено для учнів 4 класу.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Читаємо на канікулах. 4 клас» Ольга Володарська та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Читаємо на канікулах. 4 клас» Ольга Володарська: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Читаємо на канікулах. 4 клас - Ольга Володарська
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам