Книги » Новинки » Легенди про єдинорогів
Легенди про єдинорогів

Книга Легенди про єдинорогів Селвін Фіппс скачать fb2

Назва: Електронна книга Легенди про єдинорогів
ISBN: 978-617-7820-18-4
Мова: Українська
Видавництво: #книголав
Оригінальна назва: The Golden Unicorn. Secrets & Legends
Кількість сторінок: 128
Рік видання: 2019
Формат: Електронна

Книга Легенди про єдинорогів fb2

Короткий зміст книги Легенди про єдинорогів - Селвін Фіппс

Книга складається з восьми історій про єдинорогів та їх зустрічі з людьми. За легендою, цю книгу склав Селвін Фіппс, директор товариства «Магічний єдиноріг». Подробиці кожного конкретного випадку він по крихті збирав в архівах центрального офісу в Лондоні — зі старезних щоденників, польових звітів, газетних вирізок і записів легенд, що передавались усно з 1577 року з покоління в покоління.
До кожної легенди додаються короткі досьє, у якому є вид єдинорога, а також інформація про поважного члена товариства чи легендарну особу, яка натрапила на це магічне створіння.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Легенди про єдинорогів» Селвін Фіппс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Легенди про єдинорогів» Селвін Фіппс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Легенди про єдинорогів - Селвін Фіппс
Вадим
Вадим
25 октября 2024 00:55
«Легенди про єдинорогів» Селвіна Фіппса - це захоплююча подорож у світ магії та фантазії. Автор майстерно переплітає стародавні міфи та сучасні наративи, створюючи яскраву атмосферу, що захоплює з перших сторінок. Книга спонукає до роздумів про мрії та віру в невидиме, залишаючи по собі приємний післясмак чарівності.
Ганна
Ганна
26 декабря 2024 04:44
Чарівна книга, що переносить у світ фантазії!
Зоряна
Зоряна
27 февраля 2025 00:33
"Легенди про єдинорогів" Селвіна Фіппса — це захоплююча книга! У ній багато цікавих історій про ці чарівні істоти. Автор дуже добре описує, як виглядають єдинороги і де вони можуть жити. Мені сподобалося, що в кожній легенді є свій особливий зміст і своя атмосфера. Читаючи, відчуваєш, ніби потрапляєш у казковий світ. Книга дуже яскрава, ілюстрації красиві, що додає магії. Для любителів фантазії та казок — це справжня знахідка. Рекомендую всім, хто хоче поринути у світ чудес і віри в магію!
Правовласникам