Книги » Новинки » Євген Плужник
Євген Плужник

Книга Євген Плужник Ростислав Коломієць скачать fb2

Назва: Електронна книга Євген Плужник
ISBN: 978-966-03-9863-4
Мова: Українська
Видавництво: Фоліо
Кількість сторінок: 194
Рік видання: 2021
Формат: Електронна

Книга Євген Плужник fb2

Короткий зміст книги Євген Плужник - Ростислав Коломієць

Український бібліотекознавець, книгознавець, літературознавець Юрій Меженко сказав про нього: «Такого поета ми в житті будем довго чекати і дай нам Бог, щоб ми дочекалися». Євген Плужник (1898-1936) був знаковою фігурою післяреволюційної української інтелігенції. Поет, драматург і перекладач, він перебував поза політикою у своїх віршах і належав до тих унікальних особистостей, яким дано бачити цілий світ, не виходячи з кімнати. Він не кидав антирадянських гасел, не вступав у політичну полеміку і ніколи не помишляв бути комуністом. Відторгнення дійсності, що заперечувала вічні цінності, – людське життя і любов, – разом із закликами чинити спротив сліпій жорстокості, зробило його героєм українського розстріляного Відродження і жертвою сталінського терору.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Євген Плужник» Ростислав Коломієць та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Євген Плужник» Ростислав Коломієць: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Євген Плужник - Ростислав Коломієць
Коментарів ще немає. Хочете бути першим?
Правовласникам