Книги » Новинки » Геній. Річард Фейнман. Життя та наука
Геній. Річард Фейнман. Життя та наука

Книга Геній. Річард Фейнман. Життя та наука Джеймс Глік скачать fb2

Назва: Електронна книга Геній. Річард Фейнман. Життя та наука
ISBN: 978-617-09-6501-1
Мова: Українська
Видавництво: Фабула
Оригінальна назва: Genius: The Life and Science of Richard Feynman
Кількість сторінок: 448
Рік видання: 2021
Формат: Електронна

Книга Геній. Річард Фейнман. Життя та наука fb2

Короткий зміст книги Геній. Річард Фейнман. Життя та наука - Джеймс Глік

«Геній» Джеймса Гліка — шедевр наукової біографії, справжнє джерело ­натхнення для всіх, хто прагне до самореалізації. Автору вдалося досягти практично ідеального балансу між приватним життям героя та його діяльністю у сфері теоретичної фізики, причому й те, й інше написано жваво, яскраво, часом іронічно, але завжди глибоко й точно. Перед читачем постає неймовірно привабливий портрет одного з найбільш незвичайних і талановитих науковців XX століття, чиє життя скидається на захоплюючу наукову пригоду, мета якої — пізнання таємниць матерії і парадоксів внутрішнього світу геніально обдарованої особистості.
Ця книжка заслужено принесла автору почесне місце у фіналі Національної книжкової премії США і номінацію на престижну Пулітцерівську премію.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Геній. Річард Фейнман. Життя та наука» Джеймс Глік та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Геній. Річард Фейнман. Життя та наука» Джеймс Глік: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Геній. Річард Фейнман. Життя та наука - Джеймс Глік
Артем
Артем
28 августа 2024 00:55
Книга Джеймса Гліка "Геній. Річард Фейнман. Життя та наука" захоплює читача неймовірною історією життя видатного фізика та його унікального підходу до науки. Автор майстерно поєднує біографічні факти з науковими досягненнями Фейнмана, створюючи портрет людини, яка вражала своєю допитливістю та жагою до знань. Це натхненна розповідь про те, як пристрасть до науки може змінити світ.
Світлана
Світлана
29 октября 2024 02:22
Надзвичайно надихаюча та пізнавальна книга про генія!
Жанна
Жанна
30 декабря 2024 06:55
Книга "Геній. Річард Фейнман. Життя та наука" Джеймса Гліка - це дуже цікава історія про життя одного з найвідоміших фізиків ХХ століття. Фейнман був не лише генієм у науці, а й дивовижною особистістю. У книзі описано його шлях до успіху, його захоплення фізикою, а також його невгамовна цікавість до світу. Автор добре показує, як Фейнман сприймав життя - з гумором і цікавістю. Він був дуже неординарним, любив експериментувати і знаходити нові рішення. Його історії про студентські роки, роботу над проектом "Манхеттен" і життя в університеті роблять книгу живою та захоплюючою. Глік майстерно передає характер Фейнмана: його ентузіазм, простоту в спілкуванні і любов до науки. Читаючи книгу, відчуваєш, що фізика може бути цікавою і доступною для всіх. Якщо ти хочеш дізнатися більше про великого науковця і його життя, ця книга - чудовий вибір. Вона надихає і показує, як важливо залишатися допитливим і відкритим до нового.
Юлія
Юлія
3 марта 2025 03:22
Книга Джеймса Гліка "Геній. Річард Фейнман. Життя та наука" захоплює читача яскравим портретом видатного фізика і Нобелівського лауреата. Автор майстерно поєднує наукові досягнення Фейнмана з його унікальною особистістю, що робить цю біографію не лише пізнавальною, а й надзвичайно цікавою. Читач отримує можливість заглянути в світ науки, сповнений креативності та пристрасті до пізнання.
Правовласникам