Книги » Новинки » De Profundis
De Profundis

Книга De Profundis Любов Базь скачать fb2

Назва: Електронна книга De Profundis
ISBN: 978-617-657-044-8
Мова: Українська
Видавництво: Редакція журналу
Кількість сторінок: 272
Рік видання: 2018
Формат: Електронна

Книга De Profundis fb2

Короткий зміст книги De Profundis - Любов Базь

Головна героїня намагається побачити себе справжню серед тих версій, що їх бачать і втілюють у своїй творчості її друзі. Чи не потужніші ці версії за неї саму?..
Любов Базь - лауреатка конкурсу «Смолоскип» за роман «De Profundis». Філолог за освітою, навчалася в Києво-Могилянській академії. Веде закритий творчий блог, публікує художні твори в інтернеті під логіном Ellfella. Авторка понад 1000 прозових творів, оригінальних та фанфіків.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «De Profundis» Любов Базь та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «De Profundis» Любов Базь: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу De Profundis - Любов Базь
Віталій
Віталій
29 августа 2024 07:55
"De Profundis" Любові Базь — це глибоке й емоційне дослідження людських почуттів, яке змушує замислитися про природу любові та втрати. Авторка майстерно передає складність стосунків, наповнюючи текст чуттєвістю та щирістю. Книга залишає після себе відчуття глибокої співпереживання та бажання переосмислити власні переживання.
Віталій
Віталій
30 октября 2024 09:44
Глибока, емоційна та прониклива книга про любов і втрати.
Артем
Артем
31 декабря 2024 13:55
Книга "De Profundis" Любові Базь справила на мене велике враження. Це дуже емоційна і зворушлива історія. Авторка вміло передає свої почуття і думки, що робить текст близьким і зрозумілим. У книзі йдеться про глибокі переживання, про любов і страждання. Я відчував, як герої проходять через труднощі, і це змусило мене задуматися про свої власні переживання. Стиль написання простий, але водночас дуже виразний. Мені сподобалося, як Любов Базь описує емоції — вони такі справжні, що я міг уявити себе на місці героїв. Книга заставляє задуматися про важливість любові в житті та про те, як ми справляємося з труднощами. Рекомендую цю книгу всім, хто любить глибокі і чесні історії. Вона залишає по собі тепле відчуття і хочеться перечитати ще раз.
Валентин
Валентин
4 марта 2025 10:44
"De Profundis" Любові Базь вражає глибиною емоцій та філософським осмисленням життя і любові. Авторка майстерно передає свої переживання, створюючи потужний зв'язок з читачем. Це книга, яка залишає слід у серці та змушує замислитись про справжні цінності.
Правовласникам