Книги » Новинки » Речі і люди. Есей про споживання
Речі і люди. Есей про споживання

Книга Речі і люди. Есей про споживання Вольфганг Шивельбуш скачать fb2

Назва: Електронна книга Речі і люди. Есей про споживання
ISBN: 978-617-7192-81-6
Мова: Українська
Видавництво: Ніка-Центр
Кількість сторінок: 192
Рік видання: 2018
Формат: Електронна

Книга Речі і люди. Есей про споживання fb2

Короткий зміст книги Речі і люди. Есей про споживання - Вольфганг Шивельбуш

У своїй новій книжці Вольфґанґ Шивельбуш, один з найоригінальніших істориків нашого часу, відомий своїми дослідженнями з історії політики, технології, матеріальної та інтелектуальної культури, вперше звертається до царини історії економічних теорій і уявлень. Ця праця найширша за історичним охватом, найуніверсальніша за змістом і найбільш філософічна з усього попереднього наукового доробку автора.
У центрі його нової розвідки – поняття споживання, яке дослідник виводить за межі вузького економічного контексту і виявляє його філософські і навіть міфологічні імплікації – на рівні обміну речовин між людьми і речами взагалі. У зв’язку з розглядом споживання в поле зору автора потрапляє філософія Платона, Геракліта, атомістів, Гегеля. Він виявляє зв’язок між економічною теорію та історією медицини, біологією, алхімією, хімією.
Простежуючи корені поняття споживання від античних мислителів до економічних теорій Нового часу, Шивельбуш особливу увагу приділяє економічній теорії фізіократів, що програла в конкурентній боротьбі ідей з класичною політичною економією і стала історичним анахронізмом, але, на думку Шивельбуша, набуває нового значення й актуальності за нових історичних умов. Читачеві цікаво буде познайомитися з ідеями ще одного забутого вчення – романтичної економії Адама Міллера.
На тлі виявлених автором історичних зв’язків сучасний феномен надспоживання набуває нового сенсу, а книжка «Речі і люди» постає своєрідною реплікою у відповідь щодо знаменитого «Суспільства споживання» Жана Бодріяра.
Книжка надзвичайно цікава своїм ходом думки, парадоксальної, несподіваної, здатної бачити близькість далеких речей, подібність непо­дібного. Розрахована на широке коло читачів.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Речі і люди. Есей про споживання» Вольфганг Шивельбуш та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Речі і люди. Есей про споживання» Вольфганг Шивельбуш: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Речі і люди. Есей про споживання - Вольфганг Шивельбуш
Ігор
Ігор
31 октября 2024 02:22
Книга Вольфганга Шивельбуша "Речі і люди. Есей про споживання" є проникливим аналізом взаємозв'язку між споживанням та культурою. Автор майстерно розкриває, як зміни в суспільстві формують наше сприйняття речей і їх значення. Читання цієї книги відкриває нові горизонти для розуміння споживчої поведінки і запрошує до критичного осмислення нашого місця в світі матеріальних цінностей.
Олена
Олена
1 января 2025 06:33
Глибокий аналіз споживання, що змушує задуматися.
Софія
Софія
5 марта 2025 03:22
"Речі і люди. Есей про споживання" Вольфганга Шивельбуша - це книга, яка змушує задуматися про наше ставлення до речей і споживання. Автор розглядає, як змінився наш спосіб життя, коли ми почали більше зосереджуватися на покупках і матеріальних цінностях. Книга цікавить тим, що Шивельбуш простими словами пояснює, як реклама і масове виробництво впливають на наші бажання та потреби. Він показує, що споживання стало не лише способом задовольнити базові потреби, а й способом висловити свою особистість і статус. Читати цю книгу легко і цікаво. Автор вміло переплітає факти з історії з сучасними прикладами, що робить текст живим і зрозумілим. Вона змушує задуматися, чи дійсно ми щасливі від того, що маємо, або просто слідуємо моді. Рекомендую цю книгу всім, хто хоче краще зрозуміти, як споживання впливає на наше життя і чому важливо не втратити себе в цьому безмежному морі речей.
Правовласникам