Книги » Новинки » Пан Коцький
Пан Коцький

Книга Пан Коцький скачать fb2

Назва: Електронна книга Пан Коцький
ISBN: 966-7047-49-0
Мова: Українська
Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Кількість сторінок: 31
Рік видання: 2006
Формат: Електронна

Книга Пан Коцький fb2

Короткий зміст книги Пан Коцький -

Пан Коцький — цей неймовірний щасливець, тепер з'являється до нас у блискучій версії знаменитого дитячого художника Костя Лавра. Нескінченний феєрверк мистецької радості, непідробна «українськість», точні, іскрометні образи, можливість паралельного прочитання казки дітьми й дорослими, текстовий макет, що увиразнює інтонації героїв, улюблений сюжет — чим не взірцева книжка для малят від 2 до 102 ?..

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пан Коцький» та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пан Коцький» : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Пан Коцький -
Людмила
Людмила
31 августа 2024 00:44
Книга "Пан Коцький" - це чарівна та весела історія, наповнена гумором і мудрістю. Автор майстерно передає українські традиції, що робить твір близьким і зрозумілим для читачів різного віку. Ця казка залишає по собі яскраві враження і бажання перечитати її знову.
Жанна
Жанна
1 ноября 2024 02:33
Чарівна казка з гумором і мудрістю!
Вадим
Вадим
2 января 2025 06:44
"Пан Коцький" - це дуже цікава і весела книга! В ній розповідається про кумедного кота, який живе у селі. Пан Коцький - це не просто кіт, а справжній герой! Він має хороше серце і завжди готовий допомогти своїм друзям. Мені сподобалося, як він розв'язує різні проблеми. Книга написана просто, тому її легко читати. Ілюстрації також дуже гарні - вони роблять історію ще цікавішою. Ця книга навчила мене, що дружба і доброта важливі в житті. Я рекомендую "Пан Коцький" всім, хто любить веселий і легкий читання!
Ольга
Ольга
6 марта 2025 03:55
Книга "Пан Коцький" - це чарівна і повчальна казка, що переносить читача у світ веселих пригод та мудрих уроків. Яскраві персонажі та дотепний сюжет не лише розважають, але й навчають важливим життєвим істинам. Рекомендую цю книгу всім, хто хоче насолодитися легким читанням з глибоким змістом!
Правовласникам