Книги » Новинки » Любий бо-пер!..
Любий бо-пер!..

Книга Любий бо-пер!.. Тібор Дері скачать fb2

Назва: Електронна книга Любий бо-пер!..
ISBN: 978-617-5850-12-1
Мова: Українська
Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Оригінальна назва: Kedves bopeer..!
Кількість сторінок: 192
Рік видання: 2011
Формат: Електронна

Книга Любий бо-пер!.. fb2

Короткий зміст книги Любий бо-пер!.. - Тібор Дері

У ліричній повісті «Любий бо-пер!..» (Любий свекор) відчутні мотиви прощання з усім прекрасним і добрим, що було в житті. Тема повісті рідкісна в світовій літературі, це твір про людське старіння. Вивертаючи свою душу, Тібор Дері мовби зумисне заплутує читача, який не завжди може збагнути: письменник пише серйозно чи жартує, він зображає себе й своїх близьких чи це тільки художнє узагальнення…

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Любий бо-пер!..» Тібор Дері та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Любий бо-пер!..» Тібор Дері: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Любий бо-пер!.. - Тібор Дері
Валентин
Валентин
2 января 2025 09:22
"Любий бо-пер!" Тібора Дері — це захоплююча та емоційна історія, що поринає в глибини людських переживань і стосунків. Автор майстерно поєднує гумор і серйозність, створюючи незабутні образи персонажів. Книга залишає після себе відчуття тепла та роздумів про любов і дружбу.
Анна
Анна
6 марта 2025 06:33
Мудрий і зворушливий роман про любов і втрачені мрії.
Правовласникам