Книги » Новинки » Мандрівки з чарівним атласом. Париж
Мандрівки з чарівним атласом. Париж

Книга Мандрівки з чарівним атласом. Париж Надійка Гербіш скачать fb2

Назва: Електронна книга Мандрівки з чарівним атласом. Париж
ISBN: 978-617-679-727-2
Мова: Українська
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Кількість сторінок: 64
Рік видання: 2019
Формат: Електронна

Книга Мандрівки з чарівним атласом. Париж fb2

Короткий зміст книги Мандрівки з чарівним атласом. Париж - Надійка Гербіш

Кажуть, що Париж — це завжди про любов (і круасани). Тож Лука й Терезка вирушать у свою третю мандрівку з Чарівним Атласом не самі, а прихопивши з собою закохану пару. Разом вони ласуватимуть традиційною французькою випічкою, розкриють таємниці Ейфелевої вежі й незбагненного Монмартру, прогуляються вздовж Сени, познайомляться з полотнами знаних імпресіоністів і побачать славетний Нотр-Дам. А ще вони довідаються, чому столицю Франції називають Містом Світла і чому до неї так сильно хочеться повертатися повсякчас.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мандрівки з чарівним атласом. Париж» Надійка Гербіш та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мандрівки з чарівним атласом. Париж» Надійка Гербіш: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Мандрівки з чарівним атласом. Париж - Надійка Гербіш
Марія
Марія
2 сентября 2024 16:11
«Мандрівки з чарівним атласом. Париж» Надійки Гербіш — це захоплююча книжка, яка переносить читача у світ магії та пригод. Авторка майстерно поєднує цікаві факти про Париж з яскравими образами, що робить читання не лише пізнавальним, але й неймовірно атмосферним. Ця книга - справжнє відкриття для юних мандрівників і любителів нових вражень!
Ірина
Ірина
3 ноября 2024 18:00
Чарівна подорож, захоплюючі пригоди, живописний Париж!
Наталя
Наталя
4 января 2025 22:11
"Мандрівки з чарівним атласом. Париж" Надійки Гербіш – це справжня казка! Книга перенесе вас у чарівний світ Парижа, де є все: романтика, пригоди і дотепний гумор. Герої книги – веселі та цікаві, а їхні пригоди захоплюють з перших сторінок. Надійка вміє так яскраво описати місто, що здається, ніби ти сам гуляєш його вулицями, куштуєш смачні круасани та насолоджуєшся вечірніми прогулянками. Кожна глава – це нова пригода, і ти не можеш відірватися від читання. Книга дуже підходить для дітей, але і дорослі знайдуть у ній щось своє. Це історія про дружбу, мрії та відкриття нового. Рекомендую всім, хто любить подорожувати і мріяти!
Ірина
Ірина
8 марта 2025 19:22
"Мандрівки з чарівним атласом. Париж" Надійки Гербіш - це захоплююча подорож, яка переносить читача у сердечну атмосферу Парижа, наповнену магією та відкриттями. Авторка майстерно поєднує елементи пригоди та навчання, що робить книгу цікавою як для дітей, так і для дорослих. Залишає по собі бажання досліджувати світ та відкривати нові горизонти!
Правовласникам