Книги » Новинки » Диференціюйся або помри
Диференціюйся або помри

Книга Диференціюйся або помри Джек Траут, Стів Рівкін скачать fb2

Назва: Електронна книга Диференціюйся або помри
ISBN: 978-617-09-5384-1
Мова: Українська
Видавництво: Фабула
Оригінальна назва: Differentiate or Die
Кількість сторінок: 240
Рік видання: 2019
Формат: Електронна

Книга Диференціюйся або помри fb2

Короткий зміст книги Диференціюйся або помри - Джек Траут, Стів Рівкін

Проблема занадто широкого вибору впливає не тільки на споживача, а й на виробника чи продавця. Тепер мало виробляти якісний товар і виконувати забаганки клієнта — так роблять усі. То ж як виділитися серед десятків, сотень, тисяч однакових продуктів? Джек Траут і Стів Рівкін навчать вас звертати на себе увагу покупця й виокремлюватися серед товарів однієї категорії. Автори пропонують кілька універсальних, не прив’язаних до конкретного продукту способів диференціації та наводять приклади успішних компаній, які досягли в цьому успіху.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Диференціюйся або помри» Джек Траут, Стів Рівкін та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Диференціюйся або помри» Джек Траут, Стів Рівкін: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Диференціюйся або помри - Джек Траут, Стів Рівкін
Ольга
Ольга
8 сентября 2024 11:33
Книга "Диференціюйся або помри" Джека Траута і Стіва Рівкіна пропонує глибоке розуміння важливості унікальності в бізнесі. Автори майстерно пояснюють, чому диференціація є ключовим фактором успіху на конкурентному ринку, наводячи практичні приклади та стратегії. Ця праця стане незамінним посібником для підприємців і маркетологів, які прагнуть виділитися серед конкурентів.
Людмила
Людмила
9 ноября 2024 14:44
Неперевершений посібник для бізнес-лідерів. Рекомендую!
Зоряна
Зоряна
10 января 2025 17:33
«Диференціюйся або помри» — це книга, яка розповідає про те, як важливо виділятися серед інших. Джек Траут і Стів Рівкін простими словами пояснюють, чому бути особливим — це ключ до успіху в бізнесі. Книга читається легко і зрозуміло. Автори наводять багато прикладів з життя, які допомагають зрозуміти, як працюють їхні ідеї. Вони наголошують, що не варто намагатися бути таким, як усі. Краще знайти свою унікальність і розвивати її. Мені сподобалося, що в книзі є прості поради, які можна застосувати відразу. Це не просто теорія, а практичні речі, які допоможуть покращити свій бізнес чи навіть особисте життя. Якщо ви хочете дізнатися, як стати помітнішим і успішнішим, ця книга точно для вас! Рекомендую всім, хто цікавиться бізнесом і маркетингом.
Дарина
Дарина
14 марта 2025 14:44
Книга "Диференціюйся або помри" Джэка Траута та Стіва Рівкіна є вичерпним посібником для бізнесменів, які прагнуть виділитися на конкурентному ринку. Автори майстерно пояснюють важливість диференціації та надають практичні поради, як створити унікальну пропозицію, що допоможе залучити та утримати клієнтів. Цей твір стане корисним читанням для всіх, хто хоче досягти успіху в складному світі бізнесу.
Правовласникам