Книги » Новинки » Намальований горобець. Конячка
Намальований горобець. Конячка

Книга Намальований горобець. Конячка Тамара Альохіна скачать fb2

Назва: Електронна книга Намальований горобець. Конячка
Мова: Українська
Видавництво: Мультимедійне видавництво Стрельбицького
Кількість сторінок: 22
Рік видання: 2018
Формат: Електронна

Книга Намальований горобець. Конячка fb2

Короткий зміст книги Намальований горобець. Конячка - Тамара Альохіна

«Намальований горобець» — одноактна п'єса-казка про те, як сірі горобці подружилися з намальованим.
«Конячка» — одноактна п'єса-казка про те, як хлопчик Мишко потоваришував з карусельною конячкою і про те, як багато хорошого це привнесло в його життя.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Намальований горобець. Конячка» Тамара Альохіна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Намальований горобець. Конячка» Тамара Альохіна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Відгуки на книгу Намальований горобець. Конячка - Тамара Альохіна
Тетяна
Тетяна
11 сентября 2024 08:11
"Намальований горобець. Конячка" Тамари Альохіної – це зворушлива та чуттєва історія, яка проникає в глибину людських почуттів і переживань. Авторка майстерно передає атмосферу дитинства та невинності, досліджуючи теми дружби, зростання і пошуку свого місця в світі. Книга залишає після себе тепле враження і спонукає до роздумів про важливість любові та підтримки в нашому житті.
Лариса
Лариса
12 ноября 2024 11:33
Вражаюча книга про дитинство та пошуки себе.
Валентин
Валентин
13 января 2025 14:22
«Намальований горобець. Конячка» Тамари Альохіної — це дуже цікава і зворушлива книга. У ній розповідається про дружбу, любов до тварин і важливість сім'ї. Герої книги справжні, їх переживання і радощі дуже близькі кожному з нас. Мені сподобалося, як авторка описує природу і тварин. Відчувається, що вона любить їх і знає, про що пише. Книга легко читається, і я не зміг відірватися, поки не дійшов до останньої сторінки. Це історія про те, як важливо мати мрії і не здаватися, навіть коли важко. Я рекомендую цю книгу всім, хто любить тварин і хоче почитати про справжню дружбу. Вона залишає після себе теплі почуття і бажання мріяти!
Правовласникам